سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۶
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:
باند مسلح قاچاق مواد مخدر به مرکز کشور منهدم شد/پایان قدرت نمائی ۴ سوداگر مرگ
 
سردار احمد طاهری گفت: تکاوران پلیس سیستان و بلوچستان با انهدام یک باند مسلح قاچاق مواد افیونی، ضمن دستگیری ۴ سوداگر مرگ، ۵۱۲ کیلو گرم مواد مخدر را کشف کردند.
به گزارش عصرهامون؛ سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان، بیان کرد: مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان یک باند مسلح  و سازمان یافته قاچاق مواد افیونی را که قصد انتقال محموله سنگین مواد مخدر، از شهرستان مهرستان به ایرانشهر و سپس قاچاق آن را به مرکز کشور داشتند، شناسایی کردند و انهدام این باند مسلح را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: ماموران عصر روز گذشته اعضای این باند مسلح را که با یک دستگاه پژو ۴۰۵ و یک دستگاه پژو پارس در حال جابه جایی محموله مواد مخدر در محور مهرستان - ایرانشهر بودند، شناسایی کردند و آن ها را تحت نظر قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان اضافه کرد: در این عملیات ۴ نفر از سوداگران مرگ دستگیر شدند و نیروهای پلیس مبارزه با مواد مخدر در بازرسی از خودروهای توقیفی از قاچاقچیان در مجموع مقدار ۵۱۲ کیلو و ۱۹۰گرم انواع مواد مخدر شامل ۴۲۱ کیلو و ۵۹۰گرم تریاک،۸۶ کیلو و ۶۰۰ گرم حشیش و ۴کیلو گرم شیشه به همراه یک قبضه سلاح کلاش، یک قبضه کلت کمری  و ۳۸ عدد فشنگ جنگی کشف کردند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۵۴۹


ارسال