سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
امروز بیت کوین با جهش به به بیشترین میزان 5 ماه گذشته ، ارزش 55 هزار دلار را ثبت کرد و پیش بینی می شود که سه ماهه چهارم امسال دوران طلایی این ارز باشد.
به گزارش عصر هامون، به نقل از راشاتودی، امروز ارزش ارز مجازی بیت کوین در معاملات بازارهای جهانی با جهش به بیشترین میزان 5 ماه گذشته رقم 55 هزار دلار را ثبت کرد.
بر اساس این گزارش این ارز مجازی امروز با این افزایش، رشد 25 درصدی را در یک یکماه گذشته رقم زد.
بیت کوین روز گذشته 8.7 درصد رشد کرد و در 24 ساعت گذشته هم رشد 6 درصدی را داشت، ارزش این ارز مجازی در ماه فوریه به رقم 65 هزار دلار هم رسیده بود که پس از ان با کاهش هایی مواجه شد.
حتی عدم اقبال برای ارزهای مجازی در چین و دیگر عوامل منفی که طی این ماه ها شاهد بودیم باعث شد که ارزش ارز مجازی در ماه جولای حتی به 30 هزار دلار هم برسد.
امروز ارزش دیگر ارزهای رقیب بیت کوین نظیر اتریوم، لیتکوین، و xpr هم با روند افزایشی مواجه شدند.
بر اساس اعلام تحلیلگران سه ماهه چهارم امسال بهترین دوران طلایی بیت کوین می شود و سود 119 درصدی از سال 2011 تاکنون را ثبت می کند و ارزش سکه هم در سه ماهه چهارم سه برابر می شود.
رئیس شرکت «کرییپتوهاپر» گفت:« ارز بیت کوین بهترین زمان قیمتی خود را در ماه اکتبر خواهد داشت, بارها گفته ام که از تابستان که ارزش این ارز را رصد می کنم و انتظار دارم که بهترین شرایط تاریخی آن در ماه اکتبر خواهد شد.»
در این میان بسیاری دلیل افزایش ارزش بیت کوین را سیگنال وزارت خزانه داری آمریکا و کمیته مبادلات بورس و ارز این کشور می دانند که اعلام کرده بود استفاده این نوع ارزها در کشور ممنوع نمی شود.
برخی معتقدند که اکنون سرمایه گذاری در بیت کوین حاشیه امنی را برای سرمایه گذاران ایجاد خواهد کرد، چرا که اکنون بازارهای سنتی با خطر ریزش مواجه هستند و بحران گازی اروپا هم به ریزش ارزش بورس بیشتر کمک کرده است.  
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۵۶۹


ارسال