دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ,6 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۰
در خطبه های نماز جمعه ایرانشهر مطرح شد؛
نیروی انتظامی؛ ستون‌ استوار امنیت /دولت جدید اشتباه برجام را تکرار نکند
 
امام جمعه موقت ایرانشهر گفت: نیروی انتظامی یکی از ستون‌های استوار امنیت در جامعه است.
به گزارش عصرهامون به نقل از پهره؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد تقی افضلی تبار در خطبه های نماز جمعه این هفته بیان کرد: خودم و همه شما نمازگزاران عزیز را به رعایت تقوای الهی دعوت می کنم و تقوا همچون سپری در برابر گناهان است.

وی ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی افزود: یکی از نیروهای نظامی کشور که مداوم و به صورت مرتب در حال ارائه خدمت و خدمات رسانی فراوان به مردم بوده و زحمات زیادی را در گوشه و کنار در درون و برون شهرها و مرزها متحمل می شوند جان بر کفان نیروهای ناجا هستند.

این خطیب جمعه تصریح کرد: مقام معظم رهبری، فرمانده کل قوا از نیروهای انتظامی راضی هستند و رضایت خود را اعلام کرده که در حقیقت این مورد برای آنان مدل افتخار است و به نوعی ستون استوار امنیت در کشور محسوب می شوند.

وی اضافه کرد: در گذشته مسئله برجام نافرجام شد، چون در آن زمان دولتمردان به نصایحی که رهبری به آنان در این مورد داشتند عمل نکردند و این امر باعث شد که بسیاری از امتیازات را ایران اسلامی از دست بدهد.

وی خاطرنشان کرد: در مذاکرات جدید دولتمردان در دولت جدید باید حواسشان را کامل جمع کنند و به آمریکا باج ندهد و باید گفت دشمنان نظام اسلامی و آمریکائیان همچون ببر کاغذی و توخالی هستند که باید در مقابل شان ایستاد.

وی عنوان کرد: امروز هشتم ربیع الاول مصادف با شهادت امام حسن عسکری(ع) بوده که در سن ۲۸ سالگی به شهادت رسید و در آن زمان آن حضرت با مردم ارتباط کمتری داشت برای همین منظور جهت برقراری رابطه با آنان وکلایی در شهرهای مختلف انتخاب کرده بود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۶۷۲


ارسال