سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۹
رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:
ما پای کار ایستاده ایم و تا گرفتن نتیجه مثبت کوتاه نمی آییم/ مشکلات کارگروه های فرهنگی در چهارمحال و بختیاری باید حل شود
 
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: ما پای کار ایستاده ایم و تا نتیجه گرفتن مسئله کوتاه نمی آییم،باید همه حرف هایی که در خصوص فرهنگ زده شد، کنار هم چیده شود و باید دید چه کار مثبتی را می توان در این راستا انجام داد.
به گزارش عصرهامون به نقل از جهانبین نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین مرتضی آقا تهرانی رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی عصر امروز در اختتامیه سفر کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: باید همه حرف هایی که در خصوص فرهنگ زده شد، کنار هم چیده شود و باید دید چه کار مثبتی را می توان در این راستا انجام داد.
 
وی با اشاره به اینکه مجلس وظیفه دارد که قانون صحیح را اعمال کند تصریح کرد: ما پای کار ایستاده ایم و تا نتیجه گرفتن مسئله کوتاه نمی آییم.
 
اقا تهرانی ادامه داد: مجلس باید نظارت بر روی کارها را انجام دهد و نگذارد مشکلی پیش آید، اما خود مردم نیز باید پای کار آیند و مطالبه گری خود را داشته باشند.
 
وی تاکید کرد:  مجلس باید قوانین به درد بخوری را بنویسد، دولت نیز باید برنامه مناسبی را که به نفع مردم است داشته باشد و مردم نیز به نوبه خود با مجلس و دولت همکاری لازم را بکنند تا بتوانیم به نتیجه مثبتی دست پیدا کنیم.
 
اقا تهرانی با بیان اینکه اگر درست پیش رویم کارمان سامان پیدا می کند  خاطر نشان کرد: گروه های هشت گانه فرهنگی باید دور هم جمع شده و مشکلات ان ها بررسی و به آن ها رسیدگی شود.
 
وی در پایان با اذعان بر اینکه در کارها خدا رو نباید فراموش کنیم تا موفقیت حاصل شود بیان داشت: تمام کارهای نیمه تمام را مقدم میدانیم و کمک میکنیم تا مشکلات هرچه سریعتر حل شود.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۷۱۱


ارسال