دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ,6 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۹
معاون هماهنک کننده سپاه اعلام کرد؛
تمام مراکز درمانی سپاه در خدمت بیماران کرونایی/کادر درمان زیر آتش خمپاره افتخار آفریند
 
محمدرضا نقدی گفت: با شیوع بیماری کرونا ‌تمام مراکز درمانی سپاه در مناطق محروم و سایر مناطق کشور‌ در خدمت بیماران کرونایی قرار گرفت.
به گزارش عصرهامون به نقل از  بلاغ، سردار محمدرضا نقدی عصر امروز در آیین کلنگ‌زنی "مرکز تخصصی زنان و زایمان و ناباروری بیمارستان ولایت سپاه کربلا مازندران" اظهار داشت: ‌راه‌اندازی این مرکز در مازندران یک حرکت پسندیده است و از بانیان این اقدام خیر قدردانی و تشکر می‌کنیم.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه با بیان اینکه با شیوع بیماری کرونا ‌تمام مراکز درمانی سپاه در مناطق محروم و سایر مناطق کشور‌ در خدمت بیماران کرونایی قرار گرفت و با آغوش باز از بیماران استقبال و ‌بار سنگینی را تحمل کردند، ادامه داد: در این ایام، رکورد پذیرش بیمار را بیمارستان بقیة‌الله ‌تهران شکست و حتی برخی فضاهای غیردرمانی برای پذیرش بیماران مهیا شد و تا چهار برابر توسعه تخت‌های ویژه داشتیم.

وی با قدردانی از "تلاش، عشق و علاقه" مدافعان سلامت در مدت دو سال گذشته برای درمان بیماران کرونایی تصریح کرد: این روزها یادآور و تداعی‌گر دوران دفاع مقدس بود که کادر درمان در زیر آتش خمپاره افتخار آفریند و حماسه بزرگ خلق کردند، در ایام کرونایی نیز شاهد این حماسه‌آفرینی بودیم و همچنان که در برخی کشورها شاهد ریزش کادر درمان بودیم در ایران مدافعان سلامت با عشق و علاقه پای کار آمدند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۷۲۲


ارسال