دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ,6 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۳
رییس حوزه هنری سیستان وبلوچستان خبر داد؛
برگزاری کارگاه منطقه‌ای تولید پوستر رحما در سیستان و بلوچستان/هنر نقشی مهم در نمایش وحدت دارد
 
مصطفی سیاسر گفت: کارگاه منطقه‌ای تولید پوستر" رحما" با هماهنگی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت هفته وحدت با شرکت استان‌های مختلف برگزار خواهد شد.
به گزارش عصرهامون، رییس حوزه هنری سیستان وبلوچستان در نشست خبری کارگاه منطقه‌ای تولید پوستر در سیستان و بلوچستان با گرامیداشت هفته وحدت، بیان کرد: رهبر معظم انقلاب بارها حرکت تمدنی انقلاب اسلامی را تبیین کردند که همگرایی و وحدت اوج این حرکت بوده چرا که ایجاد وحدت اسلامی بدون ایجاد همگرایی امکان‌پذیر نیست.

مصطفی سیاسر افزود: یکی از فعالیت‌های فرهنگی در نهادهای متولی ایجاد همین همگرایی است تا از این طریق بتوانیم تصویری وحدت‌بخش از مذاهب اسلامی را به نمایش بگذاریم.

وی ادامه داد: کارگاه منطقه‌ای تولید پوستر به منظور نشان دادن جایگاه سیستان و بلوچستان در وحدت اقوام و مذاهب اجرا خواهد شد چرا که رهبر معظم انقلاب فرمودند «مساله این استان وحدت مذاهب اسلامی است».

رییس حوزه هنری سیستان وبلوچستان خاطرنشان کرد: این کارگاه به صورت منطقه‌ای برگزار می‌شود و ۶۰ هنرمند از سراسر کشور در آن ثبت‌نام و ۳۰ نفر برای کارگاه پذیرش شدند و تا ۳۰ مهر به تولید اثر هنری گوناگون مرتبط با هفته وحدت خواهند پرداخت.

وی تصریح کرد: محور تولید آثار در کارگاه منطقه‌ای تولید پوستر "رحما" وحدت بوده که تمامی گرافیست‌ها شرکت‌کننده جوان و بازه سنی آنان ۱۸ تا ۳۰ سال است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۷۳۱


ارسال