چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ,8 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: کارشناسان اداره ایمنی و ترافیک این اداره کل به منظور ارتقای ایمنی جاده ای درشش ماهه سال جاری در قالب 109 مانور از یک هزار و 855 دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی بازدید فنی داشتند.
به گزارش عصرهامون، ایوب کرد اظهار کرد: همراه داشتن اقلام ایمنی، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی وسیله نقلیه، وضعیت صندلی‌ها، آج لاستیک، چراغ چشمک زن و مثلث احتیاط در این بازدید مورد بررسی کارشناسان این اداره کل قرار می گیرند تا مشکلات و تخلفات این حوزه به حداقل برسد.

وی ادامه داد: نتایج حاصل از بازدید ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای استانی در پایان جمع بندی و با شناسایی تخلفات موارد به کمیسیون ماده 11 ,12 و 14 استانی و کشوری ارجاع داده می شود تا پس از بررسی مطابق دستورالعمل ها رای لازم صادر شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه حمل و نقل ایمن یکی از پایه های اصلی توسعه پایدار و متوازن محسوب می شود که ارتباط تنگاتنگی با اقتصاد دارد لذا تامین ایمنی شبکه حمل و نقلی از دغدغه های اصلی این اداره کل به شمار می رود.

کرد خاطر نشان کرد: در حال حاضر 9 هزار و 638 دستگاه ناوگان باری ومسافری فعال در سیستان و بلوچستان به هموطنان گرامی خدمات ارائه می دهند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۷۴۵


ارسال