دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ,6 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۴
معاون اداره کل کمیته امداد سیستان و بلوچستان خبر داد؛
اهدای بیش از ۱۷۰۰ سری جهیزیه به نیازمندان سیستان‌ و بلوچستان
 
رمضان پودینه گفت: در ۶ ماه نخست سال‌جاری، بیش از هزار و هفتصد سری جهیزیه و هدیه ازدواج بین نیازمندان سیستان و بلوچستان توزیع شد.
رمضان پودینه، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌ و بلوچستان به خبرنگار عصرهامون گفت: یکی از خدمات حمایتی برجسته کمیته امداد حضرت امام(ره) برای ترویج فرهنگ حسنه ازدواج در میان جوانان، اعطای جهیزیه و هزینه کمک به امر ازدواج جوانان تحت پوشش است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اظهار کرد: در این راستا، طی ۶ ماه نخست سال‌جاری، بیش از هزار و هفتصد سری جهیزیه و هدیه ازدواج بین نیازمندان سطح استان توزیع شد.

وی افزود: همچنین در این مدت، تعداد ۳۲ سری جهیزیه نیز اهدایی بوده که ۲۵ سری از سوی سپاه پاسداران و هفت سری نیز از سوی مؤسسات خیریه اهدا شده است.

پودینه بیان کرد: در بحث درمان نیز طی ۶ ماه نخست سال، تعداد ۱۱ هزار و ۷۰۰ کودک دچار سوء تغذیه و بیش از هشت هزار مادر در قالب طرح ارتقاء سلامت مادران، بن کارت آنان به مبلغ صد هزار تومان ماهیانه شارژ شد تا از فروشگاه‌های طرف قرارداد، سبد غذایی تهیه کنند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان گفت: در این مدت، بالغ بر ۳۷ میلیارد و ۶۰۵ میلیون ریال بابت فرانشیز و همچنین حق نگهداری از بیماران زمین‌گیر به مددجویان استان پرداخت شد که ۸ هزار و ۷۹۱ مددجو از این خدمات بهره‌مند شدند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۷۵۱


ارسال