شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ ,27 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۴
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سیستان و بلوچستان:
صنایع متخلف در استخراج رمزارز ها شناسایی و با آن ها برخورد شود
 
علیرضا پرنده مطلق گفت:در خصوص صنایع و کارخانه‌هایی که میزان تولید با میزان برق مصرفی همخوانی ندارد با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت میزان واقعی تولید آنها بررسی شود و صنایع متخلف در بحث استخراج غیر مجاز رمز ارزها شناسایی و برخورد جدی صورت گيرد.
به گزارش عصرهامون؛ علیرضا پرنده مطلق، مدیرعامل شرکت برق منطقه ای سیستان و بلوچستان امروز در جلسه بررسی استخراج غیر قانونی رمز ارزها در استان که با حضور دادیار حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب زاهدان، مدیرعامل شرکت توزیع برق، معاون شرکت مخابرات استان، مدیران و مسئولان سایر سازمان‌ها در محل شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان برگزار شد، گفت: در خصوص صنایع و کارخانه‌هایی که میزان تولید با میزان برق مصرفی همخوانی ندارد با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت میزان واقعی تولید آنها بررسی شود و صنایع متخلف در بحث استخراج غیر مجاز رمز ارزها شناسایی و برخورد جدی صورت گيرد.

وی عنوان کرد: برای جلوگیری از استفاده مجدد دستگاه‌های کشف شده استخراج رمز ارزها محل هایی جهت انبار و نگهداری در نظر گرفته شود تا امکان استفاده مجدد متخلفان از این دستگاه‌ها مهیا نشود و همچنین شرکت مخابرات استان در پایش و ارائه اطلاعات فنی همکاری لازم را با صنعت برق استان بیش از پیش داشته باشد.

تعرفه برق گرمسیری استان‌ برای استخراج غیرمجاز رمزارز جذاب است

خلیل عوض زاده مدیرعامل شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان نیز در این جلسه بیان کرد: مسئله استخراج غیر مجاز رمز ارزها نه تنها در سیستان و بلوچستان بلکه در تمام کشور به یک مشکل اساسی تبدیل شده است و با توجه به شرایط استان در خصوص تعرفه‌ برق مناطق گرمسیری برای افراد متخلف جذابیت ایجاد کرده که پایش مستمر و همکاری بخش‌های مختلف بخصوص شرکت مخابرات استان می تواند در بالابردن کشفیات کمک بسزایی کند.

شرایط استان در اعطای مجوز استخراج رمزارز در نظرگرفته شود

ابوالفضل احمدزاده دادیار حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب زاهدان با اشاره به نیاز و ضرورت همفکری همه دستگاه‌ها در اجرای قانون بر استفاده از امکانات موجود به بهترین شکل و با توجه به شرایط استان لازم و ضروری دانست.

وی عنوان کرد: مسئله استخراج غیر مجاز رمز ارزها ارتباط مستقیم با حقوق مردم دارد و فرهنگ سازی رعایت حقوق عامه در جامعه بسیار مهم و ضروریست و در استخراج غیر مجاز رمز ارزها و حتی اعطای مجوز استخراج مجاز نیز شرایط ویژه استان در نظر گرفته شود تا در حق و حقوق مردم شریف استان اجحافي صورت نگیرد.

شایان ذکر است؛ در پایان جلسه بر همکاری بیش از پیش دستگاه قضا و حمایت قانونی از سازمان‌های مرتبط با استخراج غیر مجاز رمز ارزها، بکارگیری همه امکانات موجود و برگزاری مستمر جلسات تاکید شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۷۶۶


ارسال