شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ ,27 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۳
مدیر مرکز متنا سازمان فضای مجازی بسیج سیستان و بلوچستان خبر داد؛
اعلام اسامی برگزیدگان اولین جشنواره تولیدات دیجیتالی دفاع مقدس سیستان و بلوچستان
 
مهرداد پارسافر گفت: از برگزیدگان اولین جشنواره تولیدات دیجیتالی دفاع مقدس سیستان و بلوچستان تجلیل می شد.
مهرداد پارسافر دبیر اولین جشنواره تولیدات دیجیتالی دفاع مقدس و مدیر مرکز متنا سازمان فضای مجازی بسیج سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، بیان کرد: اولین جشنواره تولیدات دیجتالی دفاع مقدس سیستان و بلوچستان همزمان با آغاز هفته دفاع در ۴ قالب کلیپ و نماهنگ، پویانمایی، نرم‌افزار و بازی اندروید و  گرافیک در یک بخش موضوعی اجرا شد.

به طور کلی ۱۴۶ اثر توسط ۶۱ نفر به دبیرخانه جشنواره در بخش رویدادی ارسال شد كه از این تعداد ۸۹ اثر  وارد مرحله نهایی داوری شدند.

در بخش گرافیک ۳ نفر و در بخش های نرم‌افزارهای ویژه تلفن همراه، پویانمایی و کلیپ و نماهنگ هرکدام ۲ نفر به‌عنوان برگزیده این جشنواره انتخاب شده و ۸ اثر نیز شایسته تقدیر شناخته شدند.

در بخش گرافیک میلاد اصغری از زاهدان، کوثر مقدم و فاطمه علی صوفی روشندل از زابل به عنوان نفر اول تا سوم معرفی شدند، همچنین در این بخش محمدمهدی لکزایی از زاهدان حائز شایسته تقدیر شد.

در بخش نرم افزار محمدامین سرگلزایی از شهرستان نیمروز نفر دوم، علی نخعی از زاهدان نفر سوم شدند که در این بخش کسی حائز رتبه برتر نشد، اما محمد جواد پودینه از زابل به عنوان شایسته تقدیر دست یافت.

در بخش کلیپ و نماهنگ نسرین میرشکار از زاهدان به عنوان نفر اول و صائمه راهداری از هامون به عنوان نفر سوم معرفی شدند و از فاطمه اسحاقی از زاهدان، مراد بمپوری از بزمان و مهلا میرشکاری از خاش تقدیر به عمل آمد.

 همچنین در بخش پویانمایی سامان خمر از زاهدان حائز رتبه برتر و رضا ضمیری از زاهدان رتبه سوم را کسب نمودند و طیبه ستوده از هامون، فاطمه شهریاری از زهک و امیرحسین عدیلی از زاهدان موفق به کسب عنوان شایسته تقدیر شدند.

شایان ذکر است جوایز نفرات برگزیده به حساب اعلامی از سوی برگزیدگان واریز شد و برگزیدگان می توانند از هفته آینده برای دریافت لوح خود به نشانی زاهدان بلوار شهید مطهری کانون فرهنگی تربیتی شهید عالی مراجعه نمایند‌


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۷۹۳


ارسال