دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ,6 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۵
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی:
تولیدکنندگان بزرگ افزایش قیمت نداشته اند
 
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی گفت: برخی از تولیدکنندگان معتبر و بزرگ لوازم خانگی که سهم بیشتری از بازار دارند اقدامی در افزایش قیمت نداشتند.
به گزارش عصر هامون به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از صدا و سیما، اکبر پازوکی رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی با اشاره به اینکه برخی تولیدکنندگان کوچک و نامعتبر که نقش تأثیر گذاری در تأمین کالای موجود در بازار ندارند، در برخی محصولات خود افزایش قیمت داشته اند افزود: برخی از تولیدکنندگان یخچال، یخچال فریزر و اجاق گاز ۵ تا ۱۰ درصد قیمت محصولات خود را افزایش داده اند که این رویه گران فروشی محسوب می‌شود.
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تاکید کرد: گران فروشی و افزایش غیر قانونی قیمت لوازم خانگی برخی از تولید کنندگان این کالا برای ایجاد التهاب و تشویق مردم به خرید این محصولات است.
وی گفت: البته افزایش قیمت در تولیدات اجاق گاز به دلیل وارداتی بودن مواد اولیه، بالا رفتن قیمت ورق استیل، هزینه حمل و نقل و هزینه‌های گمرک است.
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی با تاکید بر اینکه تولیدکنندگان لوازم خانگی برای تولید کالا، قدرت خرید مردم را در نظر بگیرند افزود: برخی از تولیدکنندگان معتبر و بزرگ لوازم خانگی که سهم بیشتری از بازار دارند اقدامی در افزایش قیمت نداشتند.
پازوکی گفت: مردم برای گزارش گرانفروشی می‌توانند به شماره ۱۲۴ سازمان حمایت و یا ۶۶۷۱۷۵۴۸ اتحادیه لوازم خانگی تماس بگیرند.
 
کد خبر 5330869
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۸۳۱


ارسال