چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ,8 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۶
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان زهک خبر داد؛
رفع تصرف بیش از ۲ هکتار از اراضی دولتی شهرستان زهک
 
مرتضی باغبانی گفت: افزون بر ۲ هکتار از اراضی دولتی این شهرستان واقع در روستای برج سربند در راستای صیانت از حقوق بیت المال توسط یگان حفاظت رفع تصرف شد.
به گزارش عصرهامون؛ مرتضی  باغبانی، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان زهک در شمال سیستان و بلوچستان بیان کرد: ارزش اراضی رفع تصرف شده زهک ۲۰ میلیارد ریال است که با همکاری مراجع قضایی و نیروی انتظامی اجرایی شد.

وی ادامه داد: یگان حفاظت راه و شهرسازی شهرستان زهک با توجه به مسئولیت و وظایف خود بدون اغماض با سودجویان و متعرضین به اراضی ملی و دولتی به صورت جدی و قانونی برخورد می‌کند.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان زهک خاطر نشان کرد: چنانچه مردم قصد خرید املاک در محدوده و حریم شهرها را دارند، ابتدا استعلامات لازم در این خصوص را از طریق اداره کل و ادارات شهرستانی راه و شهرسازی استان و سایر دستگاه‌های اجرایی مربوطه بعمل و از خرید هرگونه اراضی فاقد سند مالکیت رسمی از افراد سودجو پرهیز کنند.

باغبانی خاطر نشان کرد: شماره تلفن ۱۶۵۶ یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی استان برای تماس و اطلاع‌رسانی شهروندان گرامی در مورد تصرفات غیرقانونی و ساخت و سازهای غیر مجاز و تعرض به اراضی ملی و دولتی تعیین شده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۸۵۲


ارسال