شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ ,27 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۰
امام جمعه دلگان در دیدار با علمای اهل سنت؛
وجود نبی مکرم اسلام نشانه وحدت و همبستگی بین مسلمانان است
 
حجت‌الاسلام والمسلمین عظیم بامری در دیدار با علمای اهل سنت این منطقه گفت: وجود نبی مکرم اسلام مظهر و نشانه وحدت و همبستگی بین مسلمانان است.
به گزارش عصرهامون به نقل از صدای بلوچ، به مناسبت هفته وحدت امام جمعه دلگان و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه این شهرستان با علمای شیعه و اهل سنت منطقه دره آهو دیدار کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین عظیم بامری امام جمعه دلگان در این دیدار با گرامیداشت هفته وحدت و سالروز میلاد پیامبر اسلام گفت: وجود نبی مکرم اسلام مظهر و نشانه وحدت و همبستگی بین مسلمانان است.

وی ادامه داد: بنابر دیدگاه اهل سنت ۱۲ ربیع الاول و بنا بر دیدگاه شیعه ۱۷ این ماه سالروز میلاد حضرت محمد مصطفی (ص) است که بنا بر پیشنهاد امام خمینی (ره) به عنوان هفته وحدت نامگذاری شده است.

امام جمعه شهرستان دلگان افزود: خداوند در قرآن به پیامبر گرامی اسلام(ص) فرمودند ما تو را مایه رحمت، اخلاق، انسانیت و کرامت برای مردم قرار دادیم، تصریح کرد: پیامبر اسلام(ص) برای همه بشریت رحمت و مهربانی است.

حجت‌الاسلام والمسلمین عظیم بامری خاطرنشان کرد: مسلمانان باید با وحدت و همبستگی با جدایی و تفرقه مقابله کنند و نگذارند دشمنان این دین الهی بین آنها جدایی بیندازند.

انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۸۷۸
مرجع : عصر هامون


ارسال