شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ ,27 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۴۳
در تداوم طوفان های ۱۲۰ روزه سیستان؛
بالغ بر ۳ هزار متر مکعب ماسه بادی از سطح محورهای مواصلاتی "زهک" جمع آوری شد
 
حامد سروری نیا،رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان زهک گفت: ۳هزار و ۵۰۰ متر مکعب ماسه بادی در ۲۴ ساعت گذشته از سطح محورهای مواصلاتی شهرستان زهک جمع آوری و تردد ایمن در تمامی مسیرهای این شهرستان برقرار است.
به گزارش عصرهامون، حامد سروری نیا بیان کرد: در تداوم طوفان های ۱۲۰ روزه سیستان شاهد شدت گرفتن این پديده در شبانه روز گذشته همراه با گرد و خاک شدید در منطقه  بودیم که این امر سبب کاهش دید افقی در مسیرهای ترانزیتی زهک به پایانه مرزی میلک، زهک به هامون و همچنین مسیر روستایی دهنو این شهرستان شد.

وی ادامه داد:‌  با اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر شدت بروز طوفان بلافاصله نیروهای راهداری شمال استان با تجهیزات و امکانات کامل در مسیرهای سیستان مستقر و در کمترین زمان تمامی مسیرهای مسدود شده ناشی از طوفان را بازگشایی کردند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان  زهک تصریح کرد: همکاران راهداری با روحیه جهادی و تلاش شبانه روزی در خدمت مردم هستند و امیدواریم رانندگان با توجه به‌ تداوم طوفان نیز احتیاط کافی برای تردد در جاده‌ها را داشته باشند.

سروری نیا با بیان اینکه شهروندان با سامانه های برخط سفرهای خود را مدیریت کنند، بیان کرد: سامانه تلفنی و پیامکی ۱۴۱ به عنوان ابزارهای ارتباطی شهروندان جهت اطلاع یابی از آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی، شرایط آب و هوایی، انسداد و رخدادهای جاده ای فعال است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۹۲۱


ارسال