شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ ,27 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۹
فرماندار شهرستان فنوج؛
اتحاد و یکپارچگی شیعه و سنی عامل شکست دشمن است
 
مشتاق احمد ریگی گفت: معاندین نظام همیشه درصدد خدشه وارد کردن به اتحاد مسلمین، اقوام و مذاهب با شعارهای ضد وحدت هستند که می طلبد علما و نخبگان جامعه با پر رنگ کردن اشتراکات مذاهب اسلامی این توطئه ها را خنثی کنند.
به گزارش عصرهامون به نقل از پهره؛ به مناسبت هفته وحدت همایش بزرگ هفته وحدت در محل آموزش و پرورش شهرستان فنوج با حضور احمد ریگی، فرماندار پ، مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان، ائمه جمعه و جماعت اهل سنت و تشیع، فرمانده هان نظامی و انتظامی برگزار شد.

در حاشیه این همایش مشتاق احمد ریگی، فرماندار شهرستان فنوج در گفت و گو با خبرنگار پهره ضمن گرامی داشت ایام وحدت بیان کرد: باید با هر گونه حرکت تفرقه انگیز و وحدت شکن برخورد کرد و نباید اجازه داد عده ای در صفوف متحد و منسجم اسلامی کشور با هدف ایجاد تفرقه وارد شوند.

وی افزود: معاندین نظام همیشه درصدد خدشه وارد کردن به اتحاد مسلمین، اقوام و مذاهب با شعارهای ضد وحدت هستند که می طلبد علما و نخبگان جامعه با پر رنگ کردن اشتراکات مذاهب اسلامی این توطئه ها را خنثی کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد: سیاست دشمن بر پایه ایجاد اختلاف و تفرقه برپا شده و امروز جنگ و کشتار در برخی کشورهای اسلامی به خاطر نداشتن وحدت و اتحاد در آن کشورها است.

گفتنی است در پایان از شاعرانی که در وصف هفته وحدت در این این همایش شعر سرودند به رسم یادبود با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۹۳۷


ارسال