شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰ ,27 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۷
استاندار سیستان و بلوچستان:
آموزگارانی که واکسن نزدند حق حضور در کلاس‌ها را ندارند
 
حسین مدرس خیابانی گفت: آموزگارانی که واکسن نزدند حق حضور در کلاس‌ها را ندارند و باید در این زمینه کنترل شدیدی صورت گیرد تا از ادامه زنجیره انتقال جلوگیری شود.
به گزارش عصرهامون؛ حسین مدرس خیابانی، استاندار سیستان و بلوچستان با بیان این که پوشش خوبی در حوزه واکسن دانش‌آموزی انجام شده است، بیان کرد:با افزایش افراد مبتلا احتمال بروز موج ششم خواهد بود به همین سبب باید تمام سعی خود را برای پوشش حداکثری واکسیناسیون بکار گیریم.

وی گفت: آموزگارانی که واکسن نزدند حق حضور در کلاس‌ها را ندارند و باید در این زمینه کنترل شدیدی صورت گیرد تا از ادامه زنجیره انتقال جلوگیری شود.

این مقام مسئول ادامه داد: آموزش پروش، علوم پزشکی و ستاد مدیریت بحران باید به صورت رسمی اطلاعیه ای مبنی بر تزریق واکسن منتشر کنند تا پوشش واکسیناسیون افزایش یابد.

مدرس‌خیابانی تصریح کرد: تمامی دستگاه‌های متولی باید مصوبات ستاد استانی مدیریت مقابله با ویروس کرونا را به صورت رسمی اجرا کنند و آمارهای لازم را ارائه دهند.

وی خاطر نشان کرد: این استان در زمینه موجودی واکسن هیچ مشکلی ندارد و باید پوشش واکسیناسیون دانش‌آموزان با توسعه پایگاه‌های سیار دانش‌آموزی در زاهدان افزایش یابد.

وی ادامه داد: با افزایش جمعیت زیرپوشش واکسیناسیون در زاهدان، این شهرستان می تواند الگویی برای سایر شهرستان‌ها شود.

استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: باید مقابل هر مدرسه یک تابلو با تاکید بر رعایت دستورالعمل ها و پروتکل‌های بهداشتی و تزریق واکسن نصب شود.

انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۹۴۷


ارسال