سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ,7 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۵
تبلیغ اسلام ناب محمدی رسالت مسلمانان است
 
دبیر قرارگاه مردمی فرهنگی_اجتماعی محمد رسول الله (ص)سیستان و بلوچستان گفت: یکی از رسالتهای مهم هر مسلمان، تبلیغ اسلام ناب محمدی است.
به گزارش عصرهامون، حسنعلی نوری در جشن محوری و بزرگ هفته وحدت که در تالار فردوسی دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد، افزود: دشمن از پیشرفت اسلام و مسلمانان در عرصه های مختلف در خوف و وحشت بوده و درمانده شده و براین اساس به سراغ کارهایی به مثل قرآن سوزی می رود.

وی تاکید کرد: حراست از عزت اسلام یکی از وظایف مسلمانان است، دشمنان با حربه‌های گوناگون به دنبال اقداماتی به مثل اسلام هراسی در جوامع بشری و جوامعی که گرایش به اسلام در آنها افزایش پیدا کرده است، هستند.

نوری اضافه کرد: داعش را دشمنان و خصوصا صهیونیست ایجاد کردند و آنان با معرفی این گروه به عنوان مظهر اسلام در تلاشند که جلو رشد و افزایش جریان اسلام گرایی و اسلام خواهی را که روز به روز درحال افزایش است، بگیرند.

وی تصریح کرد: آن چیزی که مسلمان باید به عنوان رسالت خود انجام دهند، تبلیغ اسلام ناب محمدی است، اسلامی که مبتنی بر سنت و سیره پیامبر رحمت(ص) است.

شایان ذکر است برگزاری مسابقه، اجرای نمایش طنز، اجرای برنامه های متنوع شاد و نورافشانی از دیگر برنامه های اجرا شده این‌مراسم بود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۹۵۷


ارسال