سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ,7 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۴
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ایرانشهر؛
خانه ورزش روستایی در قلعه تاروان افتتاح شد
 
عبدالغفور سنگری گفت: خانه ورزش روستایی در قلعه تاروان بخش دامن شهرستان ایرانشهر افتتاح شد.
به گزارش عصرهامون عبدالغفور سنگری، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: به مناسبت هفته وحدت خانه ورزش روستایی در قلعه تاروان بخش دامن این شهرستان افتتاح و تجهیز شد و اعتبار هزینه شده جهت راه‌اندازی این مکان که در فضای با مساحت ۲۰۰ مترمربع، توسط خیرین روستا واگذار شده بود را ۱۵۰ میلیون ریال برآورد کرد.

وی افزود: تنیس روی میز، فوتبال دستی، شطرنج، دارت و دروازه زمین مینی فوتبال، توپ مینی فوتبال، لباس ورزشی و طناب از جمله تجهیزاتی است که از سوی هيات ورزش روستايی و عشايری استان واگذار شده تا جوانان بتوانند اوقات فراغت خود را در رشته‌هایی مختلف ورزشی در بخش آقایان و بانوان پر کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد: خانه‌های ورزش روستایی با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی در سطح روستاها، توسعه ورزش در روستاها، پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در روستاها با مشارکت فدراسیون ورزش روستایی بازی‌های بومی محلی، ستاد مبارزه با مواد مخدر و اداره کل ورزش و جوانان تجهیز می‌شوند.

وی اضافه کرد: با راه اندازی این مکان‌های ورزشی نشاط و شادابی بین اهالی روستا بیشتر و میزان مهاجرت‌ها کمتر و فقر حرکتی از بین می‌رود و باعث سرگرمی و نشاط بین جوانان این منطقه می‌شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۹۸۹


ارسال