سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ,7 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۲
فرماندار شهرستان فنوج؛
پل بر روی رودخانه کرحمت در دست احداث است
 
مشتاق احمد ریگی گفت: رودخانه کرحمت که از بزرگترین رودخانه های شهرستان فنوج بوده که همه ساله با شروع باران های زمستانه باعث انسداد جاده فنوج قلعه گنج که مسیر تردد مردم سه استان، سیستان وبلوچستان و کرمان و هرمزگان است می شود.
 به گزارش عصرهامون مشتاق احمد ریگی، فرماندار شهرستان  فنوج در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: از روند ساخت پل در دست احداث بر روی رودخانه کرحمت بازدیدی انجام شد و این پروژه با اعتباری بالغ بر  ۲۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی در محور فنوج قلعه گنج در مرحله حفاری برای بتن ریزی فونداسیون پایه های پل قرار دارد که امیدواریم با توجه به استقرار کارگاه احداث پل در محل، روند ساختن آن با شتاب بیشتری انجام شود.

وی افزود: رودخانه کرحمت که از بزرگترین رودخانه های شهرستان فنوج بوده که همه ساله با شروع باران های موسمی و زمستانه باعث انسداد جاده فنوج قلعه گنج که مسیر تردد مردم سه  استان، سیستان وبلوچستان و کرمان و هرمزگان است، می شود که با تکمیل این پروژه عبور و مرور در این منطقه تسهیل خواهد شد.

این مقام مسئول گفت: از مهم‌ترین رودخانه‌های شهرستان فنوج می‌توان به سفید کوه-رامکی-مگون-کُوشک-هفت دختران-کلمورت-کراپچی-سبیلان-کرحمت-پیر سهران-کتیج (کُتیچ)، تنگه فنوج و رودخانه فصلی مسکوتان و مدانچ) اشاره کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۲۹۹۹


ارسال