سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ,7 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۱
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار خبر داد:
شمارش معکوس اعمال محدودیت ها برای افراد واکسن نزده در چابهار/ کمبود واکسن نداریم/ سرعت طرح ضربتی واکسیناسیون باید با همکاری عمومی افزایش یاب
 
رحمدل بامری گفت: همه دستگاه ها موظف به همکاری در طرح ضربتی واکسیناسیون در شهرستان چابهار هستند
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران، رحمدل بامری؛ معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار در جلسه ستاد کنترل و مدیریت بیماری کرونا شهرستان چابهار با محوریت واکسیناسیون کووید-۱۹ بیان کرد: طرح ضربتی واکسیناسیون جهت تسریع در واکسیناسیون عمومی شهرستان اجرا می شود.
 
وی افزود: کلیه مدیران دستگاه های اجرای برای تحقق این مهم باید با تمام امکانات و ظرفیت ها در خدمت ستاد فرماندهی کرونا شهرستان باشند.
 
فرماندار چابهار تصریح کرد: اعمال محدودیت در جایگاه های سوخت، نانوایی ها و کلیه اماکن ارائه دهنده خدمات دولتی و خصوصی برای افراد واکسن نزده به زودی اعمال خواهد شد.
 
وی با اشاره به ضرورت مشارکت برای بازگشت به وضعیت عادی قبل از کرونا گفت: برای تداوم امکان استفاده از خدمات اجتماعی و محروم نشدن از این خدمات، در سریع‌ترین زمان ممکن برای تزریق واکسن به مراکز واکسیناسیون مراجعه کنند.
 
هیچ‌گونه کمبودی در زمینه واکسن وجود ندارد

همایون دادگر؛ سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان چابهار ضمن ارائه آخرین وضعیت پوشش مراکز واکسن، اجرای طرح ضربتی واکسیناسیون را گامی مثبت در افزایش پوشش واکسینه خواند و گفت: واکسیناسیون در مراکز سطح شهر با تمام توان در حال انجام است و هیچ‌گونه کمبودی در زمینه تامین واکسن کرونا وجود ندارد.
 
وی اذعان کرد: مطابق اعلام ستاد ملی کرونا، کلیه پرسنل ادارات از یکم آبان ماه موظف به نصب کارت واکسن خود در محل کار می باشند و ادامه فعالیت اصناف و واحدهای صنفی نیز صرفا با ارائه کارت واکسیناسیون امکان پذیر است.
 
سرپرست شبکه بهداشت و درمان چابهار ادامه داد: با توجه به آغاز بازگشایی مدارس از والدین در خواست می شود نسبت به هدایت فرزندان ۱۲ تا ۱۸ سال به مراکز واکسیناسیون و واکسینه کردن آنها علیه کرونا اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: پایگاه‌های سیار واکسیناسیون همچنان و بدون وقفه به فعالیت خود در سطح شهرستان ادامه خواهند داد.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۰۱۹


ارسال