سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ,7 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۱
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:
باند قاچاق مواد مخدر به عمق کشور متلاشی شد/کشف ۳۳ هزار لیتر فراورده نفتی خارج از شبکه در جنوب شرق
 
سردار احمد طاهری از انهدام باند قاچاق مواد مخدر به عمق کشور خبر داد و گفت: ۳۳ هزار لیتر فراورده نفتی خارج از شبکه در جنوب شرق کشور کشف شد.
سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: روز گذشته در عملیات مسلحانه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های سیب و سوران و سراوان که با هدایت فنی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان انجام شد، یک باند قاچاق مواد افیونی در جنوب استان شناسایی و متلاشی شد.

وی افزود: در این عملیات ضمن توقیف ۲ دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ و دستگیری ۴ سوداگر مرگ، یک تن و ۶۱۷ کیلو و ۱۱۰ گرم انواع مواد افیونی در بازرسی از خودروهای توقیفی و محل و مخفیگاه قاچاقچیان به همراه یک قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهمات جنگی کشف و ضبط شد.

طاهری اظهار کرد: همچنین روز گذشته در راستای طرح سراسری برخورد با قاچاق سوخت و فراورده های نفتی و انهدام باندهای سازمان یافته قاچاق سوخت، طی ۲ عملیات هماهنگ و همزمان در شهرستان های نیکشهر و سیب و سوران ۲ دستگاه تانکر سوخت کش حامل فراورده نفتی قاچاق توقیف شد.

به گفته وی، در این ۲ عملیات ۳۳ هزار و ۵۴۶ لیتر فراورده نفتی قاچاق از نوع گازوئیل کشف و ۲ متخلف شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۰۲۴


ارسال