سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ,7 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۱
سرمربیان فولاد و آلومینیوم چه گفتند؟
ویسی: شکست مقابل پرسپولیس را جبران می‌کنیم/ خطیبی: نباید گول باخت فولاد را بخوریم
 
سرمربیان تیم‌های فوتبال فولاد و آلومینیوم پیش از دیدارشان به اظهارنظر پرداختند.
به گزارش عصرهامون به نقل از راه دانا؛ عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال فولاد خوزستان مقابل آلومینیوم اراک اظهار داشت: با توجه به اینکه در هفته دوم مسابقات هستیم، تیم‌ها شناخت کمتری از یکدیگر دارند و به دنبال کسب امتیاز هستند. متأسفانه هفته گذشته امتیازی نگرفتیم و محکوم به پیروزی مقابل آلومینیوم هستیم.
« با تمام وجود آمده‌ایم تا این سه امتیاز خارج از خانه را بگیریم و شکست مقابل پرسپولیس را جبران کنیم.»، وی ضمن بیان این جمله گفت: شناخت نسبتاً خوبی از آلومینیوم داریم و بازی هفته گذشته این تیم را دیدیم. آنالیز بسیار خوبی از رقیب داشتیم، اما مشخص نیست حریف کاملاً با چه روشی بازی خواهد کرد.
سرمربی فولاد خوزستان با بیان اینکه دو تیم برای پیروزی و کسب امتیاز بازی می‌کنند، تصریح کرد: آلومینیوم در خانه خود به میدان می‌رود و حق دارد به دنبال سه امتیاز خانگی خود باشد. ما نیاز بیشتری به سه امتیاز داریم و امیدوارم پیروز این مسابقه باشیم.
 
سرمربی آلومینیوم در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: هفته دوم شرایطی دارد که تیم فولاد خوزستان زخم خورده است و از بازی‌ای که باخته به اراک آمده است. من به بازیکنانم گفتم که نباید گول این باخت را بخوریم. فولادی‌ها با ویسی که من اعتقاد دارم ویژگی‌های خاص خودش را دارد، کار می‌کنند. هم‌چنین آن‌ها تیم خودشان را حفظ کردند. امیدوارم بتوانیم بازی خوبی مقابل فولاد انجام دهیم و با نتیجه خوب برد خوبی داشته باشیم.
او افزود: آماده بازی هستیم و امیدواریم شرایط با ما همراه باشد تا اولین بازی خانگی‌مان را به خوبی پشت سر بگذاریم. من اعتقاد دارم تا هفته پنجم، ششم، تیم‌ها شناخت کامل از هم ندارند چرا که بازیکنان تغییر کرده و هنوز نحوه بازی‌شان جا نیفتاده است با این حال ما بازی فولاد را آنالیز کردیم و بازیکنان توجیه شده‌اند. امیدواریم بازی خوبی به نمایش بگذاریم.
سرمربی آلومینیوم اراک در پایان گفت: تغییرات در تیم‌ها زیاد بوده است. دو بازیکن ما محروم و دو بازیکن مصدوم هستند. این تغییرات در اول فصل در همه تیم‌ها رخ می‌دهد تا شرایط درست شود. هر تیمی که باتجربه‌تر، منسجم‌تر و با ذهنیت خوب ادامه دهد، موفق است. امیدوارم بازیکنانم این موارد را رعایت کنند و با برد از زمین بازی خارج شوند.
انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۳۰۶۲


ارسال