جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ,18 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ تير ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۱۷
شعار عجیب مهاجم استقلال برای گرفتن پول
 
بالای 200 میلیون از استقلال طلب دارم. فتح اله زاده گفت این پول را به تو می دهم. او گفت قول ترک، قول است اما نمی دانم چرا این پول را به من نداد.
به گزارش عصر هامون، فرزاد حاتمی سرانجام به فولاد پیوست تا شاگرد حسین فرکی شود. حاتمی در اولین مصاحبه پس از فولادی شدن درباره انتخاب این تیم می گوید:« خیلی خوشحالم در شهری بازی می کنم که همه فوتبال را درک می کنند و روی فوتبال خیلی حساس هستند. اولین بار است که فوتبال در خوزستان و کنار مردم خونگرم این استان را تجربه می کنم. امیدوارم که خوزستانی های عزیز کمکم کنند تا اولین تجربه ام با موفقیت همراه شود»

حاتمی از فرکی به عنوان یکی از دلایل انتخاب فولاد نام می برد و می گوید:« شاید به جرات بگویم ۵۰ درصد حضورم در فولاد به خاطر فرکی است. صحبت های بساری با او انجام دادم و حرفهای حسین آقا خیلی در حضورم در فولاد نقش داشت. فولاد تیمی قدرتمند است و من هم در سال جام جهانی خوشحالم که مربیام یک فوروارد نوک بوده و در ۳ بازی جام جهانی ۱۹۷۸ فیکس بازی کرده. امیدوارم جواب اعتماد حسین آقا را بدهم از تجربه او هم استفاده بهینه را کنم»

از فرزاد حاتمی به عنوان جانشین آرش افشین یاد می شود. او در این باره می گوید:« دوست ندارم به من بگویند جانشین افشین. من جانشین کسی نشدم و جای خودم به فولاد آمدم. هر بازیکنی جایگاه خاص خودش را دارد و من هم دوست داشتم افشین می ماند تا در کنار هم یک خط حمله قدرتمند را تشکیل دهیم. قسمت بوده و افشین ترجیح داده در سپاهان فوتبالش را ادامه دهد. من هم برای او آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم خط حمله ما بهتر از فصل قبل باشد»

حاتمی درباره جدایی از استقلال و اینکه آیا برای بازی مقابل این تیم خط و نشان می کشی یا نه می گوید:« جدایی من از استقلال فنی نبود. همه هوادران هم این را می دانند. من روزهای موفقی را در استقلال داشتم. استقلال هیچوقت اینطور قهرمان لیگ نشده، هیچوقت ۴ تیم عربی را پشت سر هم نبرده و هیچوقت با این اقتدار به جمع ۸ تیم برتر آسیا نرسیده. خوشحالم که همه این موفقیت ها را با استقلال تجربه کردم.در ۲۰ بازی برای استقلال ۱۰ گل زدم. هواداران خیلی خوب از من حمایت کردند ، مرا دوست داشتند و من هم دوستشان داشتم. ناخواسته از استقلال جدا شدم و برای کسی هم خط و نشان نمی کشم. به پیشرفت در فولاد فکر می کنم، همین و بس»

از حاتمی می پرسیم برای حنیف هم خط و نشان نمی شکی که او می گوید:« من در فوتبال ایران اول برای محسن بنگر خط و نشان می کشم. ضمن اینکه حنیف را اصلا بازی نمی دهند که برایش خط و نشان بکشم. اگر هم بازی بدهند حنیف به من نمی خورد که. یکجورهایی او باید دوره بدنسازی طولانی را پشت سر بگذارد تا روبروی من بایستد.برای رویارویی با من باید ۲۰۰ شرایطش ۲۰۰ درصد ایده ال باشد. البته او در خلوت اعتراف می کند که جلوی من عددی نیست اما وقتی کسی را می بیند می زند زیر همه حرفهایش. او فصل قبل می گفت تو رو خدا جلوی من آرام بازی کن تا قلعه نویی مرا در ترکیب بگذارد. حنیف در خلوت به بهتر بودن من اعتراف می کند اما جلوی عوام، عوامفریبی می کند و این و آن را گول می زند. البته تمام اینها را برای شوخی گفتم »

حاتمی درباره طلبش از استقلال حرفهای جالبی می زند:« بالای ۲۰۰ میلیون از استقلال طلب دارم. فتح اله زاده گفت این پول را به تو می دهم. او گفت قول ترک، قول است اما نمی دانم چرا این پول را به من نداد. هنوز زمان زیادی تا عید باقی مانده اما فکر می کنم فتح اله زاده از حالا به من دروغ ۱۳ گفت که پولم را می دهد. نمی دانم چرا فتح اله زاده وعده سر خرمن می دهد؟ او می تواند خیلی راحت بگوید الان ندارم و من هم حرفش را به عنوان یک همزبان قبول می کنم. وقتی می گوید پولت را می دهم اما نمی دهد برای مدیرعامل استقلال خیلی زشت است. این را هم به عنوان آخرین جمله به فتح اله زاده می گویم فتح اله فتح اله، دروغ نگو به مولا».


انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۱۲۹
مرجع : گل


ارسال