چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ ,29 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۲۸
امام جمعه اهل تسنن شهرستان خاش:
اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران حاصل ایثارگری‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است
 
امام جمعه اهل تسنن شهرستان خاش گفت : هفته گرامیداشت دفاع مقدس از مهمترین مناسبت های بزرگ کشور جمهوری اسلامی ایران است که می بایست در شان و منزلت رزمندگان و ایثارگران باشکوه تمام برگزار گردد .
به گزارش عصر هامون، مولوی حافظ شهنوازی در جلسه ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس که در سالن اجتماعات فرمانداری خاش برگزار گردید ،اظهار داشت: دفاع مقدس بعنوان برگ زرینی در تاریخ ثبت شده است و استمرار و مرور این تاریخ نیازمند یادآوری می باشد و هفته دفاع مقدس بهترین زمانی برای یادآوری خاطرات و رشادت های رزمندگان و شهدا است .

وی ادامه داد : هفته گرامیداشت دفاع مقدس از مهمترین مناسبت های بزرگ کشورجمهوری اسلامی ایران است که می بایست در شان و منزلت رزمندگان و ایثارگران باشکوه تمام برگزار گردد .

وی تصریح کرد :‌ در ۸ سال جنگ علیه باطل یک جنگ ناخواسته و تحمیل شده علیه ملت ایران اسلامی تحمیل شد که ملت ایران با تمام ظرفیت های خود در مقابل استکبار غاصب ایستادند.

همچنین در ادامه این جلسه علیرضا شهرکی فرماندار شهرستان خاش ضمن جمع بندی این جلسه ، گفت :‌ شهدا رفتند تا برای ما عزت و شرف بیافرینند که امروز ابر قدرتی مانند آمریکا وقتی می خواهد به یکی از عنصرهای جبهه مقاومت حمله کند با یک تهدید نظام جمهوری اسلامی آنقدر دچار بدبختی و بیم می شود که بیان می کند که افکار عمومی ما مخالف جنگ است .

وی در ادامه با اشاره به دلاوری ، رشادت های و نیز ولایتمداری مردم ایران اسلامی در مدت ۸ سال دفاع مقدس یاد آور شد : ۸ سال دفاع مقتدرانه در مقابل دشمن بعثی نشان داد که کشور ایران اسلامی زیر لوای ولایت در برابر هر مستکبری توان پیروزی و مقابله را دارد .

فرماندار خاش بیان کرد : استقلال ، صلابت کنونی کشورما مرهون از خودگذشتگی ها ،و ایثار رزمندگان و ایتارگران دوران دفاع مقدس است و می بایست از همه ی ظرفیت های فرهنگی برای تببین این ارزش ها و انتقال آن به نسل جوان استفاده لازم را داشته باشیم .

وی در پایان ضمن تاکید بر اجرایی باشکوه برنامه های دفاع مقدس ، خاطر نشان کرد : می بایست یاد و خاطره شهیدان را گرامی بداریم و با برگزاری جلسات متعدد از آنان تجلیل و تقدیر کنیم و همه جوانان کشور بدانند که این عزت و استقلالی که امروز داریم را مدیون مجاهدت های این شهیدان گرانفدر هستیم .

گفتنی است در پایان این جلسه برنامه های اجرایی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس اعلام گردید .
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۲۲۸۰
مرجع : تفتان ما


ارسال