چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ ,27 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۳۲
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان خاش:
هدف آمریکا و رژیم صهیونیستی به جان هم‌ انداختن مسلمانان است
 
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان خاش گفت : دشمنان اسلام باحمایت همه جانبه از گروههای سلفی و تکفیری در سوریه درصدد ساقط کردن دولت قانونی سوریه اند، تابتوانند ازاین طریق توازن قدرت را درمنطقه به نفع رژیم اشغالگر قدس تغییر دهند.
به گزارش عصر هامون، نوروزعلی قربانی در خصوص تحولات سوریه اظهار داشت: دشمنان اسلام و در رأس آنها آمریکای جنایتکار با ایجاد درگیریهای مذهبی و به جان هم انداختن مسلمانان ، به دنبال حفظ منافع نامشروع خود درکشورهای اسلامی وتامین امنیت رژیم جعلی اسرائیل می باشد ،که نمونه بارز آن در حوادث سوریه قابل مشاهده است .

وی ادامه داد: این دشمنان باحمایت همه جانبه از گروههای سلفی و تکفیری در سوریه درصدد ساقط کردن دولت قانونی سوریه اند، تابتوانند ازاین طریق توازن قدرت را درمنطقه به نفع رژیم اشغالگر قدس تغییر دهند.

قربانی تصریح کرد: کشورهای غربی زمانی که دیدند ارتش مقتدر سوریه در این جبهه شکست ناپذیر است و از اینرو دیدند که هر روز که میگذرد به پیروزی نهایی نزدیکتر میشود، با وارد کردن اتهام دروغین و بی اساس استفاده دولت سوریه از سلاحهای شیمیایی ، شعار حمله نظامی علیه سوریه را مطرح کردند که به دنبال آن درصدد گرفتن مجوزحمله ازشورای امنیت بودند که با مخالفتهای شدید روسیه ،چین وجامعه جهانی وازطرفی هشدارهای جدی حزب الله وجمهوری اسلامی واعلام وفاداری مردم سوریه از رییس جمهور ودولتشان مجبور به عقب نشستن از مواضع تهاجمی وجنگ طلبانه خود شدند .

این مسئول در پایان خاطر نشان کرد: اما همه مسلمانان باید بدانند این مستکبرین هیچ وقت از دشمنی خود با مسلمانان وملتهای آزادیخواه جهان دست بر نمی دارند وتنها راه پیروزی بر دشمنان مقاومت است نه سازش و نه امتیاز دادن به دشمنان ، چراکه تجربه ثابت کرده است که امتیاز خواهی و درخواستهای غیرقانونی آنان نامحدود است و خاتمه ندارد .
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۲۳۱۷
مرجع : تفتان ما


ارسال