جمعه ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ ,17 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۴۳
رئیس اداره ارشاد اسلامی شهرستان خاش:
اقتدار و عظمت کشور ایران مرهون خون شهدای دفاع مقدس است
 
رئیس اداره ارشاد اسلامی شهرستان خاش گفت : رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی در دوران جنگ با کمترین تجهیزات و ادوات جنگی و با توکل بر پروردگار توانستند ایثارگری ها و دلاورمردانگی های بسیاری را از خود به یادگار بگذارند و در ضمن دفاع از اسلام ناب محمدی از استقلال و خاک میهن اسلامی حفاظت کنند .
به گزارش عصر هامون، علیرضا شهرکی در خصوص هفته دفاع مقدس اظهارداشت: هفته دفاع مقدس ایام همدلی ، حضور، ولایتمداری ، وحدت ، ایثار ، استقامت ، پایداری و موفقیت ایران اسلامی بر کفر است که برای همیشه و جاودانه در اذهان عمومی به یادگارخواهد ماند و برای همیشه تجلی حقیقتی پیدا می کند.

وی ادامه داد: رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی در دوران جنگ با کمترین تجهیزات و ادوات جنگی و با توکل بر پروردگار توانستند ایثارگری ها و دلاورمردانگی های بسیاری را از خود به یادگار بگذارند و در ضمن دفاع از اسلام ناب محمدی از استقلال و خاک میهن اسلامی حفاظت کنند.

این مسئول تصریح کرد: تاریخ انقلاب اسلامی ایران سرشار از فراز و نشیبهای زیادی بوده و توانسته است تا کنون از این منظر موفقیت ها و پیروزی های زیادی را برای مردمانش به جای بگذارد.

علیرضا شهرکی از رشادت ها و دلاورمردانگی های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس گفت و بیان کرد:‌ تشخیص دقیق و به موقع شرایط ورود از روی اعتقاد در این عرصه برای دفاع از اسلام یکی از مهمترین مواردی است که فعالان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس آن را به خوبی از خود به روز دادند.

وی در ادامه با اشاره به ایستدگی و عظمت نیروهای مسلح کشورمان در حال حاضر ، خاطرنشان کرد: این اقتدار در حالتی است که امروز ارتش و سپاه ما با اقتدار آماده دفاع از اهداف اسلام و انقلاب و آرمان ها است و در این مسر به خودکفایی کامل رسیده است.

رئیس اداره ارشاد خاش در پایان ضمن تاکید بر این موضوع که امروز نیروهای مسلح ایران اسلامی به مراتب قوی تر و با استقامت تر از روزهای اول و دوران جنگ تحمیلی هستند ، اظهارداشت: دشمنان و مستکبرین در صورت هرگونه حمله نظامی به کشور ایران اسلامی تا ابد پشیمان خواهند شد.
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۲۶۰۱
مرجع : تفتان ما


ارسال