سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۰۰
رابط نمایندگی ولی فقیه در امور اهل تسنن شهرستان خاش:
شهدا و ایثارگران دوران دفاع مقدس سرمایه های بزرگ معنوی انقلاب اسلامی هستند
 
رابط نمایندگی ولی فقیه در امور اهل تسنن شهرستان خاش گفت : جنگ هشت ساله دفاع مقدس اتفاقی در درون انقلاب اسلامی ایران است که با ورود به جهان با شعار نه غربی و نه شرقی درصدد ارائه الگویی جدید به دنیا بود .
به گزارش عصر هامون، مولوی یعقوب حسین بر در خصوص هفته دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع مقدس و جنگ هشت ساله تحمیلی بین ایران و عراق که با حمایت تمامی کشورهای غرب و شرق انجام شد به ملت شریف ایران اسلامی روحیه مضاعفی در هویت طلبی ، استقلال خواهی و خودباوری داد که تا کنون این روحیه ملت ایران اسلامی را در میدان سنگین ایستادگی در برابر دشمنان سربلند و موفق نگه داشته است .

وی ادامه داد : می بایست برای نهادینه شدن فرهنگ و ارزشهای دفاع مقدس بین تمام اقشار مختلف مردم بخصوص جوانان و نوجوانان سعی و تلاش و همت بیشتری شود لذا برای عملی شدن این مهم می بایست صاحبان اندیشه و اصحاب قلم در راستای مطرح شدن مسائل ارزشی در جامعه سعی و تلاش مضاعفی کنند .

این مسئول بیان کرد :‌ جنگ هشت ساله دفاع مقدس اتفاقی در درون انقلاب اسلامی ایران است که با ورود به جهان با شعار نه غربی و نه شرقی درصدد ارائه الگویی جدید به دنیا بود .

وی با اشاره به این مطلب که شهدا و ایثارگران دوران دفاع مقدس سرمایه های بزرگ معنوی انقلاب اسلامی هستند ، تاکید کرد : دفاع و پاسداری از ارزشهای اسلام و دین در عصر حاضر بسیار خطیر و حساس و تعیین کننده می باشد .

مولوی حسین بر نقش نیروهای مردمی را در دوران دفاع مقدس سازنده خواند و یادآور شد : هشت سال دفاع مقدس به یاری و توکل بر خدا و رهبری ادامه پیدا کرد و دستاوردهای ارزشی و مهمی برای نظام و انقلاب اسلامی در پی داشت .

وی در پایان دوران دفاع مقدس و جنگ نابرابر را تنها افتخاری دانست که با سعی و تلاش جوانان و نوجوانان دلاور ، دشمن نتوانست حتی فقط حتی یک ذره از خاک میهن اسلامی ما را بدست یاورد و باید این افتخارات جوانان و نوجوانان این مرز و بوم در مدت هشت ساله جنگ تحیمیلی را به نسل های آتی منتقل کنیم و در کتاب ابدیت ثبت و ضبط کنیم .
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۲۶۱۹
مرجع : تفتان ما


ارسال