سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ,3 August 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
رای کمیته انضباطی در مورد تغییر رنگ کارت قرمز مدافع پرسپولیس در دیدار با سپاهان باعث شکایت کمیته داوران از مسئولان کمیته انضباطی شده است.
به گزارش عصر هامون، بحث و جدل برسر تغییر رنگ کارت قرمز به کارت زرد میثم حسینی مدافع پرسپولیس در دیدار با سپاهان همچنان سوژه رسانه هاست و چالشی بزرگ بین اعضای کمیته داوران و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایجاد کرده است. فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران در رسانه ها گفت حسن زاده باید بابت این تغییر رنگ پاسخ بدهد. البته حسن زاده هم می گوید در این زمینه استعلام های لازم را گرفته است

با این حال گفته می شود کمیته داوران به تغییر رنگ کارت مدافع پرسپولیس اعتراض و شکایت رسمی کرده و قرار است کمیته استیناف در این زمینه ورود کند و رای بدهد!

به گزارش مدال نیوز، مسئولان باشگاه پرسپولیس نیز رایزنی هایی را برای اینکه رنگ کارت میثم حسینی تغییر نکند آغاز کرده اند و حتی شنیدیم که قول هایی در این زمینه گرفته اند که رای کمیته انضباطی در کمیته استیناف عوض نشود.

این بحران داخلی فدارسیون فوتبال بخاطر قضاوت محسن قهرمانی رخ داده است و اکنون محسن ترکی همشهری محسن قهرمانی هم اعلام کرده در حمایت از داوران فعلا قصد قضاوت ندارد.

انتهای پیام/۵۰۸۲
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۲۷۶۶


ارسال