يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ,13 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۳۷
امام جمعه اهل تسنن شهرستان خاش؛
ولایت فقیه محور اتحاد و وحدت مسلمانان جهان است
 
امام جمعه اهل تسنن شهرستان خاش گفت : دشمن باید بداند با افزایش فشارها نه تنها به اهداف خود نخواهد رسید، بلکه موجب وحدت و همدلی بیشتر بین مردم و ولایت فقیه خواهد شد و این واقعیتی است که تاکنون بارها و بارها به اثبات رسیده است.
به گزارش عصر هامون، مولوی محمد علی شهنوازی در خصوص دهه ولایت و امامت با اشاره به این مطلب که امامت و ولایت در راس تمام مسائل اسلامی قرار گرفته است، اظهار داشت : جامعه‌ای که بر اساس امامت و ولایت باشد آن جامعه اهل سعادت و رستگاری است.
وی در ادامه با اشاره به اینکه امامت و ولایت در راس تمام مسائل اسلامی قرار گرفته است، تصریح کرد: جامعه‌ای که بر اساس امامت و ولایت باشد آن جامعه اهل سعادت و رستگاری است.
مولوی شهنوازی افزایش تحریم‌ها و فشار بر مردم را از ترفندهای دشمنان برای جدایی بین مردم و ولایت فقیه دانست و یادآور شد : دشمن باید بداند با افزایش فشارها نه تنها به اهداف خود نخواهد رسید، بلکه موجب وحدت و همدلی بیشتر بین مردم و ولایت فقیه خواهد شد و این واقعیتی است که تاکنون بارها و بارها به اثبات رسیده است.
امام جمعه اهل تسنن شهرستان خاش در پایان با اشاره به اینکه در حال حاضر امر ولایت مورد تهاجم دشمنان قرار گرفته است، اظهار داشت: ولایت جایگاه ویژه‌ای در دین مبین اسلام دارد که این امر موجب دشمنی‌های استکبار با این اصل اساسی شده است.
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۳۶۶۰
مرجع : تفتان ما


ارسال