چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ,1 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۵۰
وهابیون سعودی در تلاشند بیروت را به سرنوشت دمشق دچار کنند
 
عضو هیئت رئیسه کمیسون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: گروه‌هایی در تلاشند که لبنان را ناامن جلوه داده و بیروت را به سرنوشت دمشق و سوریه دچار کنند که قطعا با شکست مواجه خواهند شد.
به گزارش عصر هامون،با اشاره به انفجارات هفته گذشته مقابل سفارت ایران در بیروت گفت: گروه‌هایی در تلاشند که لبنان را ناامن جلوه داده و بیروت را به سرنوشت دمشق و سوریه دچار کنند.

وی ادامه داد: این افراد تلاش می‌کنند که ناامنی را در لبنان گسترش داده و بتوانند به نوعی بین دولت لبنان و جمهوری اسلامی ایران تفرقه بیاندازند و از طرفی حتی به دنبال اختلاف فرقه‌های داخلی لبنان نیز هستند.

آصفری تصریح کرد: باید به این مسئله دقت کرد که این گونه اقدامات نشانه ضعف و ناتوانی نیروهای تروریستی وهابی و تکفیری است ولی مطمئنا این تحرکات نمی‌تواند در جهت ایجاد اختلاف بین امت‌های مسلمان کاری از پیش ببرد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان با بیان اینکه این اقدامات پشتیبانی سلفی‌ها و وهابیون از صهیونیست را نشان می‌دهد، اظهار داشت: این تحرکات از سوی وهابیون سعودی با حمایت صهیونیست‌ها صورت گرفت لذا امت اسلام و جهانیان نیز باید در مقابل این تحرکات هوشیار باشند.

اتنهای پیام/ ۵۰۸۲
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۴۷۴۵


ارسال