سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۰۷
فرماندار خاش؛
بسیجیان پرچم‏داران و علامتداران ولایت‏پذیری در جامعه هستند
 
فرماندار خاش گفت: دوستداران بسیج به این شجره طیبه دل بستند و از آن توقعات فراوانی دارند ولی دشمنان از وجود بسیج همواره در ترس و واهمه قرار دارند.
به گزارش عصر هامون به نقل از تفتان ما، علیرضا شهرکی در خصوص هفته بسیج اظهار داشت: نهاد مقدس بسیج به عنوان نهادی برآمده از دل مردم در حال حاضر در برطرف کردن شبهات نرم نقش ویژه دارد.
وی در ادامه ضرورت تقویت و افزایش احکام، اخلاق و معنویت در بسیج را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد : نقش فعالیت‌های بسیج در فضای غبارآلود به عنوان محور فرهنگ ویژه است و حرکت‌های فرهنگی این نهاد همواره مورد تأیید مقام معظم رهبری است.
این مسئول با بیان اینکه بسیج برای دوستان نظام امیدآفرین و برای دشمنان بیم‌آفرین است، بیان کرد: دوستداران بسیج به این شجره طیبه دل بستند و از آن توقعات فراوانی دارند ولی دشمنان از وجود بسیج همواره در ترس و واهمه قرار دارند.
وی خاطرنشان کرد : بسیجیان پیش از جنگ تحمیلی، در دوران هشت سال دفاع مقدس و پس از دفاع مقدس امتحان‌ها و آزمایش‌های خود را با صداقت، طهارت و پاکی به نحو احسن انجام و پس داده و موفق نیز عمل کرده است.
این مسئول در پایان با بیان اینکه بسیجیان علمداران معرفت و بصیرت در جامعه هستند، اظهار داشت : بسیج و بسیجیان مدافعان راستین ولایت و امامت و علمداران بصیرت و معرفت در جامعه امروز ما هستند.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۴۸۶۹


ارسال