دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ ,20 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۵۵
فرامرزی: جالوویچ از سپاهان جدا نشده است
 
سرپرست باشگاه سپاهان گفت: جالوویچ هنوز از سپاهان جدا نشده و با توجه به شرایطی که مربی تشخیص داد در اصفهان تمرینات خود را پیگیری‌ می‌کند.
به گزارش عصر هامون، اظهار داشت: با توجه به شرایطی که مربی تشخیص داده جالوویچ به همراه برخی بازیکنان در اصفهان مانده است و تمرینات خود را به صورت انفرادی انجام می‌دهد.

سرپرست باشگاه سپاهان با توجه به اینکه سپاهان در خط حمله نقاط ضعفی دارد، بیان کرد: ما نمی‌توانیم بگوییم سپاهان در خط حمله نقطه ضعف دارد. من معتقدم مجموعه بازیکنانی که در اختیار داریم بهترین‌ها هستند و قصد داشتیم با جذب ‌آنها تیم را تقویت کنیم.

وی ادامه داد: شاید این بازیکنان عملکرد ایده‌آلی نداشته‌اند اما آنقدر توانایی دارند که اگر حتی بازیکنی به سپاهان اضافه نشود حداقل از عهده‌ی لیگ بر‌آیند.

سرپرست باشگاه سپاهان در خصوص عملکرد سرمربی تیم بیان کرد: با توجه به بازیکنانی که از سپاهان جدا شده‌اند و بازیکنانی که مصدوم هستند سرمربی تمام تلاش خود را کرده و عملکرد خوبی دارد زیرا ما با ۲۴ امتیاز با پرسپولیس صدر جدولی تنها سه اختلاف داریم و این نشان‌ دهنده‌ی توانایی نسبتاً خوب سرمربی سپاهان است.

فرامرزی در پایان در مورد برنامه‌های سپاهان در نیم‌فصل دوم خاطرنشان کرد: ما حداکثر تلاش خود را در نقل و انتقالات داخلی انجام می‌دهیم تا در فرصت باقی‌مانده دو بازیکن دیگر جذب و با حفظ ارتقاء جایگاه در لیگ برتر برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا نیز آمادگی کامل پیدا کنیم.

انتهای پیام/ ۵۰۸۲
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۵۰۸۱


ارسال