يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ,13 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۱۷
امام جمعه اهل تسنن شهرستان خاش؛
یکی از مباحث ضروری استان، اشتغال جوانان و اقتصاد است
 
امام جمعه اهل تسنن شهرستان خاش گفت : حجت‌الاسلام روحانی باید مواظب بعضی از رسانه‌ها که با القای یکسری مسائل قصد آسیب به وحدت جامعه را دارند، باشند.
به گزارش عصر هامون به نقل از تفتان ما، مولوی محمد علی شهنوازی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان خاش با بیان اینکه امروز توپ را در میدان دشمن انداخته‏ایم، اظهار داشت : تیم مذاکره کننده ایران کار خود را به خوبی انجام داد و اکنون نوبت طرف مقابل است که حسن نیت و صداقت خود را به ما ثابت کند.
وی در ادامه با بیان اینکه مردم امروز نه زیاد شاد و نه ناراحت باشند، تصریح کرد:‌ با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، این مذاکره از اول هم برای ما برد ـ برد بوده و حتی اگر نتیجه در آینده به نفع کشور نباشد، تجربه‌ای دیگر کسب شده است.
مولوی شهنوازی با اشاره به سالروز هفته بسیج بیان داشت: بسیج مستضعفان در پنجم آذرماه ۱۳۵۸ به فرمان امام راحل تأسیس شد که این امر نشان از تیزبینی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بود.
امام جمعه اهل تسنن خاش خاطرنشان کرد : بسیج در کنار ارتش و سپاه، در طول هشت سال دفاع مقدس شجاعانه در جنگ حضور داشتند و شهدای زیادی را به اسلام تقدیم کردند.
وی در پایان در خصوص ارائه گزارش ۱۰۰ روزه توسط رئیس‌جمهور اظهار داشت: حجت‌الاسلام روحانی باید مواظب بعضی از رسانه‌ها که با القای یکسری مسائل قصد آسیب به وحدت جامعه را دارند، باشند.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۵۳۱۹


ارسال