چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ,20 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۴۵
مس کرمان می خواهد از سپاهان به دادگاه شکایت کند
 
مس کرمان قصد دارد که از باشگاه سپاهان به مراجع قضایی شکایت کند.
به گزارش عصر هامون، مس کرمان در فصل نقل و انتقالات مدام به دنبال پس گرفتن شجاع خلیل زاده از سپاهان بود و مدیرعامل این باشگاه مدعی بود که اسناد معتبری دارد که این انتقال قانونی نیست

با این حال کمیته انضباطی روز گذشته اعلام کرد که خلیل زاده بازیکن سپاهان است و هیچ موردی در انتقال خلیل زاده از مس به سپاهان وجود ندارد.

شنیدیم که باشگاه مس کرمان قصد شکایت به دادگاه های عمومی را دارد و می خواهد با مراجعه به نهادهای قضایی از بازیکن سابق خود و همچنین سپاهان شکایت کند. امیدواریم که مس چنین کاری نکند زیرا دخالت مراجع قضایی در مورد مسایل فوتبالی مورد تایید فدراسیون فوتبال نیست و این رفتار تداعی کننده اتفاقی است که چند سال پیش نفت آبادان انجام داد و با مراجعه به دادگاه حکم گرفت که به لیگ برتر بیاید اما فدراسیون دادکان با احترام به مراجع قضایی اعلام کرد دادگاه های غیر فوتبالی صلاحیت رسیدگی به مسایل فوتبالی را ندارد. انگار مس هم در همان راه می خواهد قدم بردارد.

از یکی از نزدیکان باشگاه مس شنیدیم که خلیل زاده در اولین جلسه کمیته انضباطی حاضر شده چند صد میلیون به باشگاه مس بابت انتقالش بدهد! مسی ها انگار فقط می خواهند خلیل زاده را به کرمان برگردانند و حتی پول هم از این بازیکن نمی خواهند!

انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۶۷۷
مرجع : دانا


ارسال