شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ,25 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۴۰
شکایت همسایگان از ستاره میلیاردی پرسپولیس!
 
مهاجم ملی پوش پرسپوليس آپارتماني در غرب تهران اجاره کرده که رفت و آمدهاي فراوان به آپارتمان وی نارضایتی اهالی محل و همسایگان را در پی داشته است.
به گزارش عصر هامون،به نقل از روزنامه قانون اين روزها خانه مسكوني بازيكنان بدل به يكي از معضلات عجيب باشگاه پرسپوليس شده و این بار نوبت به محمدرضا خلعتبری رسیده که با حاشیه‌هايي كه پيرامون منزل مسكوني اش وجود دارد، خبرساز شود.

ستاره میلیاردی پرسپولیس آپارتماني در غرب تهران اجاره کرده که رفت و آمدهاي فراوان به آپارتمان به نوعي خانه وي را بدل به پاتوقي براي دوستان و رفقا و البته يكسري از افراد خاص كرده و همين نكته باعث نارضایتی اهالی محل و همسایگان بازیکن شمالي پرسپولیس شده و ماجرا تا بدانجا پيش رفته كه حتی کار به اعتراض و تهدید به شکایت كشيده است!

در همين رابطه مدير ساختمان فوق در هفته گذشته در تماسي با سرپرست پرسپوليس خواستار برخورد باشگاه و كنترل بيشتر در اين زمينه شد.

آقاي مدير در اين رابطه به سرپرست پرسپوليس تاكيد كرد كه همسایگان این بازیکن به شدت نسبت به وضعیت این خانه و افرادی که به آنجا رفت و آمد می‌کنند، معترضند و قصد دارند با توسل به مراجع قانوني بازيكن پرسپوليس را مجبور به تخليه آپارتمان فوق و كوچ از منطقه كنند!
انتهای پیام/۵۰۸۲
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۶۸۳۵


ارسال