سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ,3 August 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۰۹
مسئول پیش بینی اداره هواشناسی به عصر هامون خبر داد؛
بارش برف تا 24 ساعت آینده در زاهدان ادامه دارد
 
مسئول پیش بینی اداره هواشناسی سیستان وبلوچستان گفت: بارش برف تا 24 ساعت آینده در زاهدان ادامه دارد
حسینعلی حسین آبادی در گفت و گو با عصر هامون اظهار داشت: هم اکنون شهر زاهدان با بارش برف همراه است و دمای این شهر صفر درجه سانتی گراد می باشد.
وی افزود: پیش بینی می شود در ۲۴ ساعت آینده کماکان و با شدت بیشتر بارندگی ها در نواحی کوهستانی بصورت برف و در سیستان و نیمه جنوبی استان به صورت رگبار باران باشد.
حسین آبادی بیان کرد: در دو روز آینده به دلیل یخبندان شاهد پدیده مه آلود بودن و لغزنده بودن در جاده های مواصلاتی استان خواهیم بود.
مسئول پیش بینی اداره هواشناسی ادامه داد: دمای شهر زاهدان نسبت به روز گذشته 3 درجه سردتر شده است که در 24 ساعت گذشته زاهدان با 2 درجه زیر صفر سردترین شهر استان و چابهار با 25 درجه سانتیگراد گرمترین شهر استان شد.
وی خاطرنشان ساخت: سیستم بارش زا از دیروز دوشنبه وارد استان شده است و در زاهدان و مناطق اطراف سبب بارش برف و در منطقه سیستان ، ایرانشهر، میرجاوه و سراوان با بارش باران همراه بوده است .
حسین آبادی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته، میزارن بارش برف در زاهدان و توابع به 2 سانتیمتر رسیده است و میزان بارندگی در زابل 3 میلیمتر، نصرت آباد 4.2 میلیمتر، زهک 1 میلیمتر، سراوان و ایرانشهر 2 میلیمتر ، دلگان 0.2 میلیمتر و نیکشهر و میرجاوه 0.1 میلیمتر پیش بینی شده است.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۶۹۳۲


ارسال