پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ,2 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
فرماندار شهرستان خاش گفت : بایدمتناسب با شان دهه فجر ، برنامه های پرمحتوا و سر شار از شادی و سرور در شهرستان خاش برگزار شود و مردم به عنوان پشتوانه اصلی انقلاب ، در برگزاری این آیین ها نقش اصلی را عهده دار باشند.
به گزارش عصر هامون به نقل از تفتان ما، علیرضا شهرکی در جلسه برنامه ریزی ستاد دهه فجر شهرستان خاش اظهار داشت : این جلسه با هدف ایجاد هماهنگی های لازم در بر پایی آیین های گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و معرفی آرمان های انقلاب اسلامی برگزار شده است .
وی در ادامه طی سخنانی به بیان اهمیت برگزاری با شکوه مراسم ایام الله دهه فجر پرداخت و تصریح کرد : دهه فجر سند افتخار ملت ایران و فرصتی برای نشان دادن چهره انقلاب اسلامی به جهانیان است.
شهرکی بیان کرد : امروز خیزش و بیداری اسلامی در منطقه خاورمیانه و افریقا نشأت گرفته از انقلاب اسلامی ایران است .
وی یاد آور شد : انقلاب اسلامی ایران تحول بزرگی در قرن حاضر برای تمام مردم عدالتخواه دنیا به وجود آورده است و ما باید قدردان آن باشیم.
این مسئول در بخش دیگیری از سخنان خود انقلاب اسلامی ایران را یادآور عاشورای حسینی خواند و خاطرنشان کرد : انقلاب اسلامی توانست ریشه ظلم را در کشور بسوزاند.
فرماندار خاش همچنین از کلیه مسئولان شهرستان خاش خواست نهایت تلاش و اهتمام خود را در جهت تدوین و اجرای برنامه های گرامیداشت ایام دهه فجر امسال به کار برند.
وی تاکید کرد : باید متناسب با شان این ایام برنامه های پرمحتوا وسر شار از شادی وسرور در شهرستان خاش برگزار شود ومردم به عنوان پشتوانه اصلی انقلاب ، در برگزاری این آیین ها نقش اصلی را عهده دار باشند.
در ادامه این جلسه حجت الاسلام نوروزعلی قربانی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان خاش گفت :‌ اگر هر سال نسبت به سال گذشته وضعیت انقلاب اسلامی ایران متفاوت‌تر می‌شود بیانگر این است که انقلاب اسلامی پویاتر و بالنده‌تر شده است که نقطه قوت محسوب می‌شود.
وی بیان کرد : نواختن زنگ انقلاب در مدارس ، غبار روبی گلزار شهدا ، دیدار با خانواده شدا و راهپیمایی ۲۲ بهمن تعدادی از برنامه های دهه مبارک فجر امسال در شهرستان خاش می باشد .
در ادامه این جلسه مسئولین کمیته های سیزده گانه ستاد دهه فجر شهرستان به تشریح برنامه های متنوع و اجرای در ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در حوزه این شهرستان پرداختند .
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۷۱۷۸


ارسال