يکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ ,25 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۴۰
مسئول پیش بینی اداره هواشناسی به عصر هامون خبر داد؛
بارش شدید باران همراه با آب گرفتگی معابر/ دمای هوا 5 درجه کاهش می یابد
 
مسئول پیش بینی اداره هواشناسی سیستان و بلوچستان در خصوص ورود سامانه‌ی بارش‌زا و در پیش بودن باران و سیلاب در بسیاری از نقاط این استان هشدار داد.
حسینعلی حسین آبادی در گفت و گو با عصر هامون اظهار داشت: طی فردا یکشنبه و دوشنبه با استقرار سامانه بارش زای قوی در استان بارش هایی را به صورت رگبار شدید باران همراه با رعد و برق در پاره ای نقاط تند باد موقت بویژه در جنوب استان خواهیم داشت لذا آب گرفتگی معابر، جاری شدن سیلاب در مسیل ها، اختلال در تردد جاده ای محتمل خواهد بود که در نیمه جنوبی استان از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه این سامانه بارشی روز سه شنبه از استان خارج می شود ادامه داد: حداکثر دمای هوای استان طی دو روز آینده به علت بارندگی 5 درجه کاهش می یابد .
مسئول پیش بینی اداره هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: میزان بارندگی روز پنجشنبه هفته گذشته برحسب میلیمتر در زاهدان 3، نصرت آباد4 و میر جاوه یک دهم گزارش شده است.
حسین آبادی افزود: در حال حاضر دمای هوای زاهدان 4 درجه بالای صفر است که نسبت به دیروز در همین ساعت 3 درجه خنک تر شده است.
وی تصریح کرد: اواخر هفته جاری افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.
مسئول پیش بینی اداره هواشناسی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: طی 24 ساعت گذشته زاهدان با حداقل 3 درجه زیر صفر سردترین و راسک با 24 درجه سانتیگراد گرمترین شهر استان بوده است.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۷۲۵۴


ارسال