سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ,3 August 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۵۰
پیشرفت ۵۰ درصدی طرح تکریم ارباب رجوع در سراوان
 
از اقدامات دولت در کشورمان ایجاد دستاوردهای صیانت از حریم امنیت عمومی و حفظ حقوق شهروندی است که این طرح فعالیت خویش را به صورت مستمر در سطح ادارات سراوان آغاز کرده است.
به گزارش عصر هامون به نقل از شستون، یکی از طرح های تکریم ارباب رجوع، طرح صیانت عمومی و حفظ حقوق شهروندی است که این طرح در تمامی ادارات شهرستان سراوان اجرا شده و توانسته است مدت زمان پروسه اداری ویژه مردم را به نفع زمان قبلی کاهش دهد و مردم در اجرای امور اداری خویش از نظر زمانی و اداری، دارای رشد ۵۰ درصد ی باشد.
نوروزی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان سراوان گفت: در این اداره میز خدمت را در ابتدای ساختمان اداری قرار داده ایم و آن واحدی را که ارباب رجوع ارتباط مستقیم دارد در طبقه اول مستقر، تا میزان دسترسی به ارباب رجوع را به حداقل زمان کاهش دهیم.
همچنین محمد شریف خالقی فرماندار شهرستان اظهار داشت: از ابتدای اجرای این طرح در شهرستان کارگروه هایی تشکیل شد و با مدیران صحبت هایی انجام گرفت و مقرر شد سریعا اقدامات این کار انجام شود.
وی ادامه داد: در شهرستان سراوان در سیستم اداری در بحث تکریم ارباب رجوع پیشرفت ۵۰ درصدی داریم و زمان به حداقل ممکنه کاهش یافته است. ودر برنامه های آتی در نظر داریم که همایشی با هدف شناخت مردم از وظایف مدیران در شهرستان برگزار کنیم.
هادی آهنی یکی از شهروندان سراوانی گفت: قبلا برای انجام همین کار اداری که امروز به آموزش و پرورش آمده ام تقریبا نیم ساعت وقت صرف می کردم اما با اجرای طرح میز خدمت زمان انجام کارم به ۵ دقیقه کاهش یافته است.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۷۴۳۷


ارسال