شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ,4 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
مدیر کمیته امداد سیب و سوران گفت: 1200 دانش آموز تحت پوشش از خدمات فرهنگی کمیته امداد این شهرستان بهره مند شدند.
به گزارش عصر هامون به نقل از سیب و سوران، لعل بخش دهواری اظهار داشت: تعداد ۱۲۰۰ نفر دانش آموز تحت حمایت این شهرستان از خدمات فرهنگی این نهاد از قبیل هزینه پوشاک، مدارس کارودانش و فنی و حرفه ای، معرفی دانش آموزان به سایر خوابگاه ها، کلاسهای کمک تقویت بنیه تحصیلی و کلاسهای شبانه، هزینه ثبت نام راهیابی به دانشگاه و کلاسهای طرح اوقات فراغت در تابستان امسال بهره مند شده اند.

وی افزود: همچنین تعداد ۲۰ نفر از زنان سرپرست خانوار همراه با فرزندان دانش آموز دختر و تعداد ۱۵ نفر از دانش آموزان مقطع متوسطه پسر، به اردوهای خارج از استان اعزام گردیده اند که این اردوها، برای این عزیزان از لحاظ فرهنگی و اجتماعی بسیار مثمر ثمر واقع گردیده است.

دهواری تصریح کرد: تعداد ۵۵ نفر از دانش آموزان تحت حمایت که در سال گذشته در مقطع چهارم متوسطه مشغول به تحصیل بوده اند امسال در رشته های مختلف تحصیلی به مراکز آموزش عالی راه یافتند.

وی افزود: از مجموعه مددجویان این شهرستان تعداد ۱۲ نفر بیسواد شناسائی که با همکاری آموزش وپرورش به کلاسهای نهضت سوادآموزی هدایت و از دانشجویان تحت حمایت به عنوان مربی آموزشیار با این نهاد همکاری می نمایند.
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۷۹۲۷


ارسال