سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۵۶
فرماندار خاش خبر داد
بهره برداری از 40 طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان خاش
 
فرماندار خاش گفت: به مناسبت دهه فجر ۴۰ طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان خاش به بهره برداری می رسد.
به گزارش عصر هامون به نقل از با مهرستان، علیرضا شهرکی به تعداد طرحها و پروژه های افتتاحی در شهرستان خاش اشاره نمود و در ادامه اظهار داشت: به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تعداد ۴۰ پروژه با اعتبار ۸۵ میلیارد ریال در شهرستان خاش مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت و طرحهای مورد نظر در دو بخش شهری و روستایی مورد بهره برداری قرار می گیرند.
وی در ادامه بیان داشت : مزیت طرحهای افتتاحی امسال این مسئله می باشد که طرحهای مهمی با مشارکت بخش خصوصی مورد بهره برداری قرار می گیرند که سرمایه گذاری کلان سرمایه گذاران بخش خصوصی نکته مثبت و بسیار ارزنده ای می باشد .
شهرکی ادامه داد: از جمله طرحهایی که توسط بخش خصوصی سرمایه گذاری شده است و در این ایام مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت کارخانه اجر سفال می باشد که بهره برداری از این طرح زمینه اشتغال بسیاری از جوانان بومی خواهد گردید و همچنین یک جایگاه سوختی که توسط بخش خصوصی سرمایه گذاری شده است در دهه مبارکه فجر مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت .
فرماندار خاش در پایان افزود : طرحهایی که در دهه مبارکه فجر مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت در بخش های خدماتی , عمرانی , رفاهی , بهداشتی و راه می باشند که طرحهای خوب و ماندگاری می باشند و موجب توسعه و پیشرفت بیشتر منطقه را فراهم خواهد کرد.
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۸۱۶۰


ارسال