شنبه ۲۷ شهريور ۱۴۰۰ ,18 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۵۵
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خاش؛
امروز انقلاب اسلامی بعنوان الگو برای کل جهانیان است
 
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خاش گفت : امروز انقلاب اسلامی به عنوان الگو و سرمشق برای کل جهان و رهایی از نظام ظلم و استکبارجهانی خود را معرفی کرده است و پیروزی مردم بزرگ ایران اسلامی در سی و پنج سال قبل به جهانیان نشان داد که هر ظالمی در برابر قدرت و حقانیت مردم محکوم به زوال و سقوط است.
به گزارش عصر هامون به نقل از تفتان ما ،علیرضا شهرکی در مراسم جشن انقلاب که در سالن اداره فرهنگ و ارشاد خاش برگزار گردید ، ضمن تبریک فرا رسیدن سی و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ، اظهار داشت : انقلاب اسلامی ایران علی رغم همه توطئه ها و بحران سازی ها توسط دشمنان، دستاوردهای بسیار زیادی در تمامی عرصه ها داشته است.
وی ادامه داد : امروز انقلاب اسلامی به عنوان الگو و سرمشق برای کل جهان و رهایی از نظام ظلم و استکبارجهانی خود را معرفی کرده است و پیروزی مردم بزرگ ایران اسلامی در سی و پنج سال قبل به جهانیان نشان داد که هر ظالمی در برابر قدرت و حقانیت مردم محکوم به زوال و سقوط است.
وی تصریح کرد : دهه مبارک فجرفرصتی برای تجدید میثاق با خون شهدا و آرمان های والای انقلاب اسلامی ایران است و بزرگترین رسالت مردم دراین شرایط، حمایت از ولایت فقیه و حفظ بصیرت و جریان بیداری اسلامی است.
در ادامه این مراسم حجت الاسلام محمدحسین میری امام جمعه شهرستان خاش گفت : دهه مبارک فجر دهه ماندگار و فراموش نشدنی و جاودانه تاریخ ملت ایران اسلامی و یاد آور شیرین ترین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.
وی خاطر نشان کرد : با پیروزی انقلاب اسلامی ایران مردم از بند ظلم و ستم رژیم منحوس پهلوی نجات یافته و با همه وجود اسلام و روحانیت را حمایت کردند .
این مسئول بیداری اسلامی در منطقه را برگرفته از نهضت انقلاب اسلامی ایران دانست و بیان کرد : بدون شک تمامی ملتهای آزادی خواه و مردم دار با سرمشق قرار دادن حرکتهای مردم ولایت مدار انقلاب اسلامی ایران در جریان سرنگونی رژیم طاغوت به نشانه اعتراض به خیابانها آمده و شاهد شدیم که با همت و پایداری توانستند حکومت طاغوتیان را سرنگون نمایند و امروز شاهد خیزش مردم در قالب جریان بیداری اسلامی درکلیه سرزمینهای حکام پایدار هسیتم .

گفتنی است شعرخوانی ، گروه موسیقی سوری زهی و اجرای نمایش از دیگر برنامه های این مراسم بود .
انتهای پیام/۹۰۳۱
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۸۳۲۴


ارسال