يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ,13 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۵۸
امام جمعه اهل تسنن خاش؛
دهه فجر نمونه پایداری ملت ایران اسلامی است/ شیرین ترین خاطره من توزیع اعلامیه های امام خمینی(ره) بود
 
امام جمعه اهل تسنن خاش گفت : دهه مبارک فجر و ایام پیروزی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی نمونه پایداری ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی است .
به گزارش عصر هامون به نقل از تفتان ما، مولوی محمد علی شهنوازی با اشاره به رشادت های مردم شریف ایران اسلامی در زمان جنگ ، اظهار داشت : انقلاب اسلامی مانند یک نور افکن در تمام دنیا می درخشد و ملت ایران با استفاده از آموزه های قرآنی و مذهبی حکومت خود را تغییر داده و شاه غاصب آواره گشت.
وی تصریح کرد : همه ما شاهد بودیم که انقلاب های زیادی در دنیا شکل گرفته است اما پس از مدتی وابسته شدند ولی انقلاب اسلامی ایران هر روز به برکت وجود جوانان به استقلال می رسد و سلطه بیگانگان را دفع و دست آنان را از منافعه پلیدشان کوتاه می کند.
مولوی شهنوازی ۲۲ بهمن را بهترین الگو برای عدالت خواهان جهان دانست و افزود :‌۲۲ بهمن روز بسیار مهمی است که همه مردم با وحدت و پیروی از مقام معظم رهبری در مقابل همه تهدیدها و تحریم های اقتصادی و … ایستادند.
وی با اشاره به حضور خود در جبهه های جنگ علیه باطل ، خاطر نشان کرد : استکبار جهانی و رژیم شاهنشاهی موجب خاموش شدن استعدادهای ذاتی مردم شده بود و بسیاری از مردان و زنان این سرزمین در آن دوران در حبس و شکنجه دژخیمان رژیم قرار داشته و همین امر باعث شده بود که ایران اسلامی یک کشور عقب افتاده جهان باشد و استعمار گران با این بهانه منابع و سرمایه های کشور را غارت می کردند و بر سرنوشت این کشور حاکم شده بودند.
امام جمعه اهل تسنن خاش یادآور شد : انقلاب اسلامی در بسیاری از زمینه های علمی ، فرهنگی و…جزو پنج کشور نخست و در برخی زمینه هادر ده رتبه اول قرار دارد و همه ی ملت شریف ایران اسلامی باید قدر این نظام و این انقلاب را بدانند .
وی به دوران جنگ و حضور خود در این دوران اشاره کرد و افزود : شیرین ترین خاطره ای که از آن زمان در ذهنم نقش بسته است این است که ، صبح یکی از روزهای آن زمان بود که من تازه از مرخصی در جبهه بازگشته بودم و خیلی هم خسته بودم که داشتم به طرف منزل می رفتم ناگهان یکی از دوستانم که یکی از فعالان آن زمان بود خدا آن را رحمت کند با لباس کهنه و به سبک کارگر ساختمانی که آثار گچ و گل هم روی آن بود، از اتوبوس پیاده شد و یک گونی هم بر دوش او بود و مرا دید صدا زد و گفت بیا این گونی را بگیر ببر پنهان کن، من که او را دیدم تعجب کردم که او چرا با این لباس و این وضعیت آمده است ، رفتم آن گونی را گرفتم و به کمک برادر بزرگترم که موتور سیکلت داشت، آن را به باغ خودمان بردیم و پنهان کردیم و خیلی برایم جای تعجب بود که بدانم در آن گونی چیست ، فردا درب آن را باز کردیم، پر از اعلامیه های امام خمینی(ره) بود، آنها را به تدریج بین مردم توزیع کردیم .
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۸۳۲۵


ارسال