جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ,18 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۲۸
هواداران استقلال حلالم کنند!
 
مهاجم سابق استقلال گفت: «اگر صد بار دیگر هم به دنیا بیایم اولین تیمی که انتخاب می کنم استقلال است اما این بار جز استقلال پیراهن تیم دیگری را نمی پوشم.»
به گزارش عصر هامون، علی سامره برای همیشه از فوتبال خداحافظی کرد، آن هم در سکوت و در سردترین شکل ممکن! مهاجم رفسنجانی که قرار بود روزی نفر اول خط حمله ایران باشد به خیل عظیمی از بازیکنانی پیوست که خداحافظی آنها را هیچکس متوجه نشد.

خداحافظی علی سامره بازیکن سابق استقلال بهانه ای شد تا گفتگویی با وی داشته باشیم و از روزهای حضورش در استقلال صحبت کنیم:

* چند سال در استقلال فوتبال بازی کردی؟

- سه سال و نیم در استقلال بازی کردم و طی این مدت با این تیم نفس کشیدم و زندگی کردم.

* دوست داشتی فوتبالت را با استقلال تمام کنی؟

- به هر حال هر بازیکنی که در استقلال فوتبال بازی کرده دوست دارد پایان فوتبالش با پیراهن این تیم باشد من هم که الان از فوتبال خداحافظی کردم توقعی از باشگاه استقلال ندارم و فقط خاطرات خوبی که در این باشگاه داشتم را در ذهنم مرور می کنم و از هواداران استقلال می خواهم خوب یا بد هر چه از من دیدند را ببخشند و حلال کنند.

* بهترین سال فوتبالی ات در استقلال چه سالی بود؟

- همه سال ها خوب بود اما سالی که منصور خان پورحیدری سرمربی ما بودند بهترین سالم بود چون هم استقلال قهرمان شد و هم من آقای گل لیگ شدم.

* از فوتبال خداحافظی کردی اما لقب علی ۳۰ ثانیه و گلی که به پرسپولیس زدی هیچ وقت از یاد هواداران پاک نمی شود؟

- آن گل لطف خدا به من بود. حتی با وجود این که ۷، ۸ سالی می شود از استقلال جدا شدم هر جا که می روم هواداران من را علی ۳۰ ثانیه صدا می زنند و به من لطف دارند.

* یک بار دیگر صحنه آن گل را برای مان باز خوانی می کنی؟

- اول بازی اشتباه یحیی گل محمدی من را در بهترین فرصت گلزنی قرار داد تا با استفاده از این فرصت در ثانیه ۳۰ گل بزنم، هنوز هم وقتی آن گل را می بینم تنم می لرزد، چه جوی داشت ورزشگاه...

* به نظرت کسی می تواند در دربی رکورد علی ۳۰ ثانیه را بزند؟

- شاید کسی بتواند ثانیه ۲۰ گل بزند اما برای جا افتادن به زمان نیاز دارد چون الان ثانیه ۳۰ در دربی برای مردم خوب جا افتاده...

* بهترین گلی که برای استقلال زدی کدام گل بود؟

- گل دومم به پرسپولیس که به ساشا ایلیچ زدم خیلی قشنگ بود.یک بازی هم ۲ بر ۱ سپاهان را زدیم. من در آن بازی یک قیچی برگردان خیلی قشنگ زدم.

* اگر زمان به عقب برگردد دوست داری چند سال حضور در استقلال را تجربه کنی؟

- اگر صد بار دیگر هم به دنیا بیایم اولین تیمی که انتخاب می کنم استقلال است اما این بار با برنامه تر و با انگیزه بیشتر در این تیم فوتبال بازی می کنم و جز استقلال پیراهن تیم دیگری را نمی پوشم.

* از حضور در استقلال حسرتی هم برایت به جا مانده؟

- نه من هیچ وقت حسرت خوردن را دوست نداشتم و ندارم...هر چه خدا به من داد بر اساس لطف و حکمتش بود و به خاطر همین شکرگزارش هستم.

* الان که کفش هایت را آویزان کردی چه حس و حالی داری؟

- شاید یک ذره سخت باشد اما با هدفمندی سعی می کنم این سختی را کمتر احساس کنم. به کلاس های مربیگری رفتم و در کلاس های مربیگری هم شرکت کردم تا مربیگری انگیزه اصلی ام باشد.

* استقلال فردا با سایپا بازی می کند، چه پیش بینی از بازی با سایپا داری؟

- بعد از حذف استقلال در جام حذفی شرایط این تیم سخت تر شده اما با توجه به کادر فنی و بازیکنان خوبی که استقلال دارد فکر می کنم آن ها بتوانند برنده این بازی باشند. بچه ها باید حواسشان جمع باشد که حتی مساوی دراین دیدار هم می تواند به ضرر استقلال باشد.

* حرف و صحبت خاصی اگر داری بگو؟

- من با استقلال و هوادارانش واقعا زندگی کردم و هر چه دارم مدیون استقلال و هوادارانش هستم. دست تک تک هواداران استقلال را می بوسم و از آن ها می خواهم حلالم کنند. امیدوارم در آینده باز بتوانم در استقلال حضور پیدا کنم.

انتهای پیام/ ۶۳۵۹
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۸۴۵۷
مرجع : افکارنیوز


ارسال