چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ,1 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۴۰
در گفتگو با عصر هامون صورت گرفت؛
دعوت علماء و سران طوایف اهل سنت از اقشار مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن
 
علما و سران طوایف اهل سنت،از مردم سیستان و بلوچستان خواستند تا در روز 22 بهمن با حضور گسترده خود حماسه ای دیگر بیافرینند.
علما و بزرگان طوایف سراسر سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصر هامون با تاکید بر حضور در راهپیمایی پرشور روز 22 بهمن این راهپیمایی را تاثیر گذار تر از سالهای گذشته عنوان کردند، که در ذیل گزیده ای از سخنان آنها بیان می شود؛

حضور در راهپیمایی 22 بهمن بهترین پاسخ به یاوه گویی های آمریکاست
مدرس حوزه علمیه اهل سنت زاهدان گفت: ملت ایران سی و پنج سال قبل با بیعت کردن با امام راحل و نظام و اسلام ناب محمدی (ص) این انقلاب را به وجود آوردند و چون این نظام و انقلاب به اراده و محبت و ایمان مردم متکی است خود مردم این گونه سالگرد ها را رونق می بخشند.
مولوی عبدالغنی دهانی ضمن دعوت مردم به حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: بهترین پاسخ به یاوه گویی های سران آمریکا وحدت مسلمانان، حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن ، حمایت از ولایت فقیه ، اعتنا نکردن به صحبت های دشمن می باشد.
وی ادامه داد: علت پایبندی مردم به این انقلاب پس از گذشت سی و پنج سال از آن اسلامی بودن این انقلاب و مردم سالاری است چرا که در نظام اسلامی مردم نقش بسزایی ایفا می کنند و حکومت را اداره می کنند.

در 22بهمن ثابت می شود تهدید بر ملت ایران کار ساز نیست

سرطایفه شاهوزهی گفت: سي و پنج سال پيش ملت غيور و فهيم ايران با نداي الله اكبر و پيروي از قرآن و اسلام، رژيم ستمگر شاهنشاهي را سرنگون كرد و آن را به زباله دان تاريخ فرستاد.
محمد رضا شاهوزهی اظهار داشت: رمز پیروزی انقلاب اسلامی بیداری مردم، عزم و اراده و بصیرت ملت و رهبریت واحد است.
وی ادامه داد: ملت همیشه در صحنه ایران و مردم غیور سیستان و بلوچستان بار دیگر با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال به ندای مقام معظم رهبری «مدظله العالی» لبیک خواهند گفت و یک بار دیگر چشم جهانیان را خیره خواهند ساخت، و اثبات می کنند که تهدید بر ملت ایران کار ساز نیست.

رمز پایبندی مردم به انقلاب فرامین مقام معظم رهبری است

مدرس مکتب امام صادق(ع)اهل سنت گفت: حضور پررنگ مردم در ۳۵ سال پیروزی انقلاب اسلامی عنایت مردم به نظام و انقلاب اسلامی و لبیک به ندای رهبری است.
مولوی بهزاد ریگی ادامه داد: حضور و وحدت یکپارچه مردم در تمامی صحنه ها توطئه های استکبار جهانی و دشمنان داخلی و خارجی را خنثی می کند.
وی اظهار داشت: رمز پایبندی مردم به این انقلاب گوش دادن به فرامین مقام معظم رهبری بوده است.

انقلاب اسلامی ارزشهای از دست رفته دین الهی را به مردم بازگرداند
امام جمعه اهل سنت شهرستان زهک نیز انقلاب اسلامی را هدیه الهی به ملت مسلمان ایران دانست و گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران ارزش های از دست رفته این دین الهی را به مردم بازگرداند و کاری کرد که زمینه برای احیا ارزش های دین مبین اسلام فراهم شود .
مولوی ذوقی پاک افزود : ما از تمام اقشار مردم دعوت می کنیم که در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه شرکت کنند تا مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی بزنند و ثابت کنند که ملت ایران از تهدید هراسی ندارد.

از  این انقلاب با حفظ وحدت شیع و سنی باید پاسداری شود
امام جمعه اهل سنت شهرک کوهک با ترغیب مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن افزود : ما برای حفظ این انقلاب خونهای زیادی داده ایم و باید از آن پشتیبانی کنیم و کوچکترین حراست از ان حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن است.
مولوی دوست محمد درواخ گفت : هویت دینی و اسلامی مردم که مورد هجوم استکبار قرار گرفته بود با پیروزی انقلاب اسلامی به آنها بازگشت و این موهبت الهی باید به دست همین مردم شیعه و سنی و با حفظ وحدت پاسداری شود .

وحدت امروز میان شیعه و سنی ثمره انقلاب است
امام جمعه اهل سنت شهرک محمد شاه کرم گفت: انقلاب اسلامی زمینه را برای وحدت بیشتر بین شیعه و سنی فراهم نموده است و این ثمره انقلاب قابل احترام و ارزش است.
مولوی رودکی افزود: از مردم می خواهیم روز 22 بهمن امسال چون سال های گذشته در راهپیمایی 22 بهمن حضور یابند.

عشق و اردات مردم به نظام فردا خود نمایی میکند
مدیر حوزه علمیه اهل سنت طوبی زاهدان گفت: همه علمای اهل سنت حضور حداکثری اقشار ‏مختلف مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را بر همه لازم  می دانند.‏
مولوی قادر بخش مرادی نژاد اظهار داشت: ۲۲ بهمن ماه یادآور به ثمر رسیدن بیداری ملت ایران در برابر حاکمیت ظلم و فساد است.
وی ادامه داد: تا کنون حضور پر رنگ مردم در تمام صحنه ها و محافل متعدد کشور مشت محکمی بر دهان یاوه گویان نظام بوده است که مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی و استان امسال نیز در سی و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بار دیگر در لبیک به ندای رهبر انقلاب و آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) بر خواهند خواست و عشق و ارادت خود را در پایبندی به آرمان‌های نظام اسلامی به نمایش خواهند گذاشت.

انقلاب اسلامی بزرگترین موهبت خداوند به ملت ایران است

امام جمعه موقت اهل سنت میرجاوه گفت: حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر سلاح کوبنده ای در به زانو در آوردن بدخواهان نظام و پاسخ به یاوه گویی های سران آمریکایی است.
مولوی مولوی عبدالغنی بارانیاظهار داشت: انقلاب اسلامی بزرگترین موهبت خداوند به ملت ایران است، بنابراین مردم باید با حضور گسترده و پرشور خود در راهپیمایی روز پیروزی انقلاب به دنیا به ویژه استکبار جهانی و متحدانش بفهمانند که این انقلاب همچنان پا برجاست و هیچ قدرتی نمی تواند کوچکترین ضربه ای به آن وارد کند.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۸۴۶۰


ارسال