پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ,21 October 2021
6
Share/Save/Bookmark
۴
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۰۸
عصر هامون گزارش می دهد؛
چمدان مطالبات خاتمی در راه سیستان و بلوچستان+ فیلم
 
حامیان فتنه ۸۸ از مدتی قبل برای احیای احزاب منحله مشارکت و مجاهدین که بعد از حوادث تلخ آن سال با رای دادگاه از فعالیت منع شدند فعالیت خود را آغاز کرده اند و با ایراد سخنرانی در همایش های مختلف درصدد فشار به دولت یازدهم و بهره برداری از شعار اعتدال رییس جمهور هستند.
به گزارش عصر هامون،بعد از اینکه حزب مشارکت به دلیل اقدامات ضد امنیتی خود منحل و فعالیت آن رسما از سوی نهادهای مربوطه و قوه قضائیه غیرقانونی اعلام شد تا کنون فعالیتی نداشته اما اخیرا یکی از اعضای این تشکل مدعی شد جبهه مشارکت قانوناً منحل نشده است.
این تکاپو ها برای احیای این حزب منحله تاجایی ادامه یافت که سفر های محمدرضا خاتمی، دبیر کل حزب منحله مشارکت به استانها آغاز شد و وی پس از شهرکرد، سیستان و بلوچستان را برای شرکت در گردهمایی اصلاح طلبان برگزیده است.
چندی پیش وی در گفت‌وگو با سایت جماران در ارتباط با فعالیت‌های حزب  مشارکت ایران اسلامی، گفته بود: «آینده حزب مشارکت به خود ما بستگی دارد، اگر ما فعال باشیم حزب مشارکت هم فعال باقی خواهد ماند.»
محمد رضا خاتمی نائب رییس مجلس در دوره پر حاشیه ششم، در شهریور ماه سال جاری جهت شرکت در همایش اصلاح طلبان به شهرکرد دعوت شد و به گفته وی بعد از ۵۰ ماه اولین جایی بود که به سخنرانی پرداخت.وی در ابتدای سخنرانی در این همایش، خود را مشارکتی معرفی کرد و با استقبال مخاطبان روبه رو شد.
برادر رییس جمهور دوره اصلاحات که یکی از رادیکال‌ترین چهره‌های این جریان محسوب می‌شود در این همایش به صورت علنی از سران فتنه حمایت و با طرح مجدد دروغ بزرگ تقلب در انتخابات، پیروزی حسن روحانی را نتیجه ایستادگی در این سالها بیان کرد.
وی پیش از انتخابات خرداد۹۲ نیز در مصاحبه‌ های خود با سایت "کلمه" که توسط جمعی از افراطیون ضدانقلاب ساکن فرانسه به روز می‌شود، روند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری را زیر سوال برده بود و در عین غیر آزاد و مهندسی شده خواندن آن، خواستار حضور جدی اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست جمهوری دوره یازدهم شده بود.

دبیرکل پیشین حزب منحله مشارکت که در سال‌های اخیر خود در پشت پرده پنهان شده بود و به جز موارد معدود، وظیفه اظهارات عجیب و هتاکانه را به همسر خود "زهرا اشراقی" که بی شک پس از سید حسن خمینی، شناخته شده ترین نوه
آیت الله خمینی بنیان گذار جمهوری اسلامی است واگذار کرده بود.اشراقی در چند انتخابات مسئولیت ستاد جوانان اصلاحات را بر عهده داشت و در عرصه عمومی و شبکه های اجتماعی حضوری فعال دارد.

محمدرضا خاتمی در مصاحبه تفصیلی با روزنامه «اعتماد» در آذر ماه سال جاری، خود را طلبکار مردم نامیده و از گذشت اصلاح‌طلبان از طلب خود در سال ۸۸ سخن گفت که با واکنش مسئولان دستگاه قضا روبه رو شد.
محمد رضا خاتمی دومین استان جهت شرکت در گردهمایی اصلاح طلبان را، سیستان و بلوچستان انتخاب کرده، وبه گمان زیاد بارهم در این همایش خواسته های و مطالبات فراقانونی خود را باز تکرار خواهد کرد.
 به گزارش عصر هامون،وی جهت شرکت در گردهمایی اصلاح طلبان در روز پنج شنبه و جمعه  هفته جاری به زاهدان سفر می کند و در تالار فردوسی دانشگاه سیستان و بلوچستان به سخنرانی می پردازد.اظهارات محمد رضا خاتمی در گردهمایی اصلاح طلبان در شهر کرد
لینک دانلود
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۹۳۹۱


ارسال
آنتی فتنه
۱۳۹۲/۱۲/۱۳ ۱۱:۱۱
چشم ما روشن تشریف میارید اینجا چی بگین؟!!!!
اینجا جای صحبت و حمایت از فتنه نیست
خود دانید
 
م.ثنایی
۱۳۹۲/۱۲/۱۳ ۱۵:۳۵
چشم نماینده های ما روشن اونهایی که نه دی فرت فرت مصاحبه میدادن الان خودشونو نشون بدن چرا جلوی ورود ابن شخص را نمیگیرند؟!
 
غیر اصولگرای غیر اصلاحاتی
۱۳۹۲/۱۲/۱۳ ۱۷:۵۷
اگر ترس و واهمه ای نیست اجازه دهید منتقدان و مخالفان هم حرفشان را بزنند. تریبونی هم در اختیار ندارند. مردم خودشان قضاوت خواهند کرد. ضمنا این اصلاحاتی ها سال 88 ...
 
رضا
Finland
۱۳۹۲/۱۲/۱۴ ۱۱:۵۲
بذار ارامش احیا شود برادر
 
حیدری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲/۱۲/۱۳ ۱۶:۱۹
شیربچه های حزب الهی مقاومت کنیدومقابل جریانات هدایت شده بایستید چیزی عوض نشده انقلاب نکردیم که امثال اینها درراس باشندمملکت صاحب داره واعمال این افردبامنویات ولی امردرتضاداست ما که موافق همه ی اعمال دولت قبلی نبودیم چرا بچه حزب الهی ها رادارند با منتسب به آنهامیکنندوبااین بهانه باداس اعتدال درو میکنند؟
 
ملکی
۱۳۹۲/۱۲/۱۴ ۱۰:۱۴
آقای خاتمی این را بدانید سیستان و بلوچستان جولانگاه شما نیست و نمی توانید تکرار صحبت های شهر کرد را بکنید در این خطه مردمش شهیدان زیادی از سر اختلاف افکنی داده اند و شما اجازه نخواهید یافت تکرار صحبت های شهرکرد را انجام دهید.
مردم فارس و بلوچ هوشیارند
زنده باد سیستان و بلوچستان