يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ,13 June 2021
6
Share/Save/Bookmark
۵
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۲۰:۲۱
واکنش های شدید به حضور "خاتمی" در زاهدان، باعث لغو این سفر شد
 
پس از موضع گیری شدید نماینده زاهدان و دانشجویان شنیده ها از لغو سفر "محمد رضا خاتمی" به زاهدان حکایت دارد.
به گزارش عصر هامون، خبر حضور "محمد رضا خاتمی" در زاهدان جهت شرکت در گردهمایی اصلاح طلبان به سرعت تیتر یک رسانه های مجازی استان قرار گرفت، این سفر واکنش گسترده فعالین رسانه ای و بخصوص نماینده مردم زاهدان دکتر شهریاری را در بر داشت.
دکتر شهریاری در واکنش به حضور محمد رضا خاتمی  در زاهدان  و با اشاره به فتنه سال ۸۸ و حوادث تلخ پس از آن و ضربات فتنه گران به نظام به عصر هامون گفت: محمدرضا خاتمی و جریان همسو با وی گمان می کند مردم اتفاقات سال ۸۸ را فراموش کرده اند و تغییرات مدیران سیاسی در استان سیستان و بلوچستان و حاکم شدن تفکرات سیاسی جدید، خاتمی را امیدوار کرده خود را احیا کند و تصور می کند می تواند تحرکاتی  در سیستان و بلوچستان داشته باشد.
شهریاری با اشاره به تفکرات سیاسی این افراد و جریانات همسو درمورد احیای دوباره وجهه سیاسی احزاب منحله در کشور گفت: این قبیل افراد اگر با چنین تفکراتی سعی کنند به صحنه برگردند، قطعا باید قوه قضائیه با صلابت وارد میدان شوند و عرصه را برای این افراد تنگ کنند.
همچنین وی خواستار ورود دستگاه قضا و دادستان زاهدان در این مسئله شد و اظهار داشت: قطعا مدیران سیاسی استان تن به این خواسته غیر معقول و غیر قانونی حزب منحله مشارکت نخواهند داد.
"علیرضا براهویی"مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سیستان و بلوچستان در پاسخ به سوال عصر هامون در خصوص لغو سفر "محمد رضا خاتمی"  به زاهدان گفت: حضور خاتمی در زاهدان قطعی نبوده است که بخواهیم لغو شدن این سفر را اعلام تائید نمائیم.
اما در همین خصوص یک منبع آگاه به زاهدان پرس گفته بود: (ر-ب) مسئول برگزار کننده همایش اصلاح طلبان در دانشگاه سیستان و بلوچستان حضورا به استانداری دعوت شده و رسما به وی مخالفت استانداری با حضور محمدرضا خاتمی در مراسم مذکور را ابلاغ کرده است.
این اقدام ارزشمند استانداری در حالی صورت می گیرد که پیش بینی می شد با حضور محمد رضا خاتمی، تنش های سیاسی در زاهدان شکل بگیرد.
به گزارش عصر هامون، قرار بود محمد رضا خاتمی جمعه هفته جاری به زاهدان سفر کند و در تالار فردوسی دانشگاه سیستان و بلوچستان به سخنرانی بپردازد ،او دومین استان جهت شرکت در گردهمایی اصلاح طلبان را، سیستان و بلوچستان انتخاب کرده بود، وبه گمان زیاد بازهم  می خواست در این همایش خواسته های و مطالبات فراقانونی خود را تکرار کند که شنیده ها حاکی از لغو سفر وی به زاهدان حکایت می کند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۴۹۴۵۰


ارسال
سودی
۱۳۹۲/۱۲/۱۵ ۰۰:۱۲
به به شنیده ها درسته من خبر دارم لغوه داداش لغو. مردم هوشیار تر از این چیزهان
 
۱۳۹۲/۱۲/۱۵ ۰۰:۵۴
جای شهید سید مجتبی نواب صفوی و ... خالی.
 
شهروند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲/۱۲/۱۵ ۰۹:۵۴
آقاي شهرياري دوران شما هم انشاالله در حال پايان است و مردم زاهدان هيچ گاه عملكرد شما را در حمايت از آقاي جليلي فراموش نخواهند كرد.......!!!!!!!11111
 
م.م ر
۱۳۹۲/۱۲/۱۵ ۱۶:۲۰
آفرین به کساییکه جلوی فتته گران رو می گیرند از رسانه شما هم بابت افشاگری از هویت واقعی فتنه گران کمال تشکر را دارم بیشک ای والله دارید
دمتون گرم
 
الف.میری
۱۳۹۲/۱۲/۱۸ ۱۹:۳۶
خدا خیر بده باعث و بانی لغو این سفرو ....