يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ,13 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۴۵
از ورزشکاران تنیس خاکی استان تجلیل شد
 
نایب رئیس تنیس خاکی استان سیستان و بلوچستان گفت : از 20 نفر ورزشکاران تنیس خاکی که در مسابقات استانی و کشوری موفق به کسب عناوین قهرمانی شده بودند با اهداء لوح و جوایز تجلیل به عمل امد.
به گزارش عصر هامون به نقل از زاهدانه، مینا مقیمی اظهار داشت : تنیس خاکی یکی از رشته های ورزشی است که موجب نشاط و شادابی در قشر جوان می شود و این رشته ورزشی نشاط بالایی دارد.
وی گفت: تنیس خاکی مانند بسیاری دیگر از رشته های ورزشی در حوزه بانوان، با کمبودهایی روبروست که یکی از این کمبودها در حوزه امکانات است به طوری که در حال حاضر یک زمین در ورزشگاه دهکده ورزشی اختصاص به این رشته ورزشی در حوزه بانوان دارد ودو زمین نیز برای ورزش آقایان اختصاص دارد.
وی با اشاره به تعداد ورزشکاران فعال در این رشته ورزشی بیان کرد: در حال حاضر حدود 80 بازیکن زن و 200 بازیکن مرد در هیئت تنیس خاکی استان به صورت مستمر مشغول فعالیت هستند و با توجه به نوپا بودن این رشته ورزشی ، پنج نفر مربی زن و10 مربی مرد در این رشته ورزشی فعالیت دارند.
نایب رئیس تنیس خاکی استان گفت: ورزشکاران هیئت تنیس خاکی سیستان و بلوچستان از استعداد خوب برخوردار هستند.
وی یادآور شد: آنچه برای تقویت و حضور هرچه بیشتر جوانان و نوجوانان در این رشته ورزشی به عنوان یک ضرورت احساس می شود، حمایت مسئولان است؛ در ایران ورزش فوتبال جایگاه خاصی را دارد و علاوه بر فوتبال شاید به والیبال و بسکتبال نیز نگاه ویژه صورت گیرد ولی دیگر ورزش ها آن جایگاه لازم را ندارند.
وی در انتها افزود: امیدواریم دراستان نیز مانند دیگر شهرهای بزرگ کشور، مکانی را در پارک ها و هتل ها به این رشته ورزشی اختصاص دهند تا علاقمندان به این رشته بتوانند به راحتی در این حوزه ورزش کنند.
انتهای پیام/ 9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۰۰۰۵


ارسال