سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۴
مديركل حمل و نقل و پايانه هاي سیستان و بلوچستان خبر داد
افزایش 25 درصددی سفر به سیستان و بلوچستان
 
مديركل حمل و نقل و پايانه هاي سیستان و بلوچستان گفت: ميزان تردد وسائط نقليه در دور اول سفر هاي نسبت به سال گذشته 25 درصد افزايش داشته است.
به گزارش عصرهامون به نقل از زاهدانه، علیرضا مجرد با اشاره به اینکه میزان تردد انجام شده در محور های ارتباطی استان از نخستین روز آغاز شروع طرح نوروزی نسبت به سال گذشته با افزایش همراه بوده است افزود: ميزان تردد وسائط نقليه در دور اول سفر هاي نوروزي از تاريخ 22 اسفندماه تا 5 فروردين ماه به تعداد 720 هزار و 320 وسيله نقليه در 17 محور اصلي مواصلاتي استان به ثبت رسیده است كه نسبت به مدت مشابه سال گذشته 25 درصد افزايش نشان می دهد.
وی گفت: در دور نخست سفرهاي نوروزي تاكنون 320 هزار و 400 نفر مسافر ، استان سيستان و بلوچستان را براي سفر هاي نوروزي انتخاب كرده و وارد استان شده اند و همچنین 252 هزار و 921 مسافر با تعداد 25 هزار و 706 ناوگان حمل و نقل عمومي جاده اي جابجا شده است.
وی اضافه کرد در این راستا شهرستان چابهار با 35 درصد بيشترين سهم را در اين رابطه داشته و بیشترین میزان تردد مربوط به محور زاهدان-خاش بوده است.
مجرد گفت: در این مدت همچنین تعداد 540 نفر مسافر از طريق كاروان راهيان نور با تعداد 12 دستگاه اتوبوس به منظور بازديد از مناطق عملياتي جنوب به این مناطق اعزام شده اند.
انتهای پیام/9031
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۰۵۶۰


ارسال