جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ,18 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۱
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۴۷
کبه با گریه ورزشگاه آزادی را ترک کرد
 
بعد از خروج امیر قلعه‌نویی از محل نشست خبری ورزشگاه آزادی و در کنار زمین چمن، بوبکر کبه به سمت سرمربی استقلال رفت و شروع به صحبت و گلایه نسبت به وضعیتش کرد.
به گزارش عصر هامون، بعد از خروج امیر قلعه‌نویی از محل نشست خبری ورزشگاه آزادی و در کنار زمین چمن، بوبکر کبه به سمت سرمربی استقلال رفت و شروع به صحبت و گلایه نسبت به وضعیتش کرد.

مهاجم استقلال خطاب به قلعه‌نویی گفت: «در این مدت سختی‌های زیادی کشیده‌ام. اکنون حداقل به باشگاه بگویید مطالبات من را پرداخت کنند. من تاکنون تنها 10 هزار دلار گرفته‌ام.»

سرمربی استقلال در پاسخ به کبه عنوان کرد: «چه کاری از دست من بر می‌آید. این موضوع بر عهده باشگاه است. آن 10 هزار دلار را هم من گفتم که به تو بدهند.»

کبه همچنین از وضعیت مسکن خود شکایت کرد که قلعه‌نویی بلافاصله پاسخ داد مگر تو در جردن خانه نگرفته‌ای؟ مهاجم بورکینافاسویی استقلال نیز گفت: «بعد از اردوی کیش توانستم این خانه را بگیرم و در این مدت مشکلات زیادی داشتم. من واقعاً "دپرس" شده‌ام.»

سرمربی استقلال در واکنش به صحبت‌های کبه اظهار داشت: «من هم زمانی که مقابل الجزیره توپ را به بیرون زدی و گل نکردی "دپرس" شدم. اگر آن توپ را گل کرده بودی ما اکنون از گروه‌مان صعود کرده بودیم. تو 5، 6 ماه است که به این تیم آمدی و افسردگی گرفته‌ای، اما من هم امسال و اصلاً 10 سال است که پدرم در این فوتبال درآمده! چرا آن توپ را گل نکردی؟»

مهاجم بورکینافاسویی استقلال پس از صحبت‌های قلعه‌نویی گفت: «اینها همه خواست خدا بود. اگر آن توپ من گل نشد و یا رحمتی آن گل‌ها را خورد برای این بود که آن بازیکنان 2 میلیارد گرفته‌اند و حق و حقوق من داده نشده است.»

قلعه‌نویی در این زمان حرف‌های کبه را تایید کرد و اظهار داشت: «این حرف تو را قبول دارم. نباید به یک بازیکن 2 میلیارد بدهند و به یک بازیکن 10 هزار دلار! باید حق و حقوق همه بازیکنان یکسان پرداخت شود. من همیشه معتقدم باید عدالت بین بازیکنان رعایت شود.»

سرمربی استقلال ادامه داد: «من واقعاً تلاش کردم تا مشکلات بازیکنان حل شود و اگر این مشکلات نبود، می‌توانستیم نتایج بهتری بگیریم و حتی قهرمان شویم. من هم از این مشکلات بسیار ناراحت هستم.»

پاسخ‌های قلعه‌نویی تا اندازه زیادی ناراحتی کبه را کاهش داد و این بازیکن در نهایت به قلعه‌نویی گفت: «شما بدانید که چه در استقلال بمانم و چه از این تیم بروم هیچ مشکلی با شما ندارم و ممنون هستم.»

کبه در حالیکه توسط ساموئل مشایعت می شد با اشک و ناراحتی شدید ورزشگاه آزادی را ترک کرد.

انتهای پیام/ 4030
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۱۷۸۲
مرجع : جوان ایرانی


ارسال